NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

güzel yazmissin funda.. bazilari mod lara mod olduklari icin fikirlerini bile yazmiyorlar.. zit olsa bile.. sen tam tersini yapip kendini kanitlamissin..
en dogrusuda bu zaten
a.s.

sağol canım.kk da sanırım seviyemi aşmadan herkese cevap verme hakkı var.bence o öfke içinde.kim olursa olsun haksızlığa gelemem ben.şuraya bakın oarsıda karıştı
http://www.kadinlarkulubu.com/sitede...687/index.html
ya bu link nasıl veriliyo cerez.benim protesto yazımın olduğu yerin linkini versene bana

Son düzenleme:
kızlarr yaa üşüme var diyordum yaa size.dün akşam sol kasığıma sancı girdi bugunde 2-3 defa gırdısankı orda içerde balon gibi bişey var:roflol::roflol:,iştahımda çok var habire atıştırıyorum .bugün atıştırmadım tutuyorum kendimi kilo almamak için.ama sankii miğdem tuhaf olmaya başladı karışıyor sanki :roflol:sizler hamişken ac karnına bulantı olurmuydu ?

balim ne zaman senin hamislikli alakali bi belirtini okusam inan bendede basliyorum. :roflol:
anlamadim gitti
:sm_confused:

bugün bendede bi tuhaflik var ama balim.. en azindan bana öyle geliyor.. burnuma ayiptir söylemesi sucuk kokusu geliyor. koku geldikce de hafiften midem bulaniyor.. :sm_confused:

inşallah belirtidir kızz senin adete ne kadar kaldı?
benım sabah testım negatif çıktı,bugünü sayarsam 7 gün vardı adetesenağlama

kızlar ben geçen ay hamişlik için çok umutluydum ama tutturamadım. şu an adetime 4 gün var ama hiçbir şey hissetmiyorum. inşallah rabbim herkesin gönlüne göre nasip eder. en kısa zamanda bebişlerimizi kucağımıza alırız inşallah

inşallah belirtidir kızz senin adete ne kadar kaldı?
benım sabah testım negatif çıktı,bugünü sayarsam 7 gün vardı adetesenağlama

ayin 24.ünde canim.. yani 12 gün var.. bu aralar yumurtluyor olmam lazim zatene.. yani belirti sapitmis olmali tatlicadiarzu
ama olsun.. düsüncesi bile güzel :asigim:

keske yapmasaydin testi balim ya.. :mymeka:
yok yere hevesini kirilmis bak..
halbuki daha erken cikmasi icin..:
:teselli:

Son düzenleme:
balsurat avartarın ne şeker ya yerim ben onu

Şenizcanım al senin olsunn sağol
ayin 24.ünde canim.. yani 12 gün var.. bu aralar yumurtluyor olmam lazim zatene.. yani belirti sapitmis olmali
ama olsun.. düsüncesi bile güzel

keske yapmasaydin testi balim ya..
yok yere hevesini kirilmis bak..
halbuki daha erken cikmasi icin..:teselli:
:roflol::roflol::roflol:evet hayallerle yaşatıyoz kendimizi işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…