NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

kimse istemiyordu annem dışında tabi ama herkez insafa geldi
ben budurumda bile kendi çabamla aylarca testin başında uyukladığımı biliyorum ki siz eşinizle birlikte paylaşıyorsunuz bu zorlu yolu

yazda geliyor ohhh isteyen tatiline çıkar gezer söyle bir stresini üstünden atar
yaz aylarında insan daha rahat olur mutlu olur ve hamiş olur değilmi öpüyorum hepinizi :))))

buarada fark etmedim zannetmeyin maşallah birsürü hamişimiz var oh oh negüzel tekrar tebrikler kızlar
çalışmada olan güzel hamiş adaylarım moral bozmak yok durmakta yok morel alın hamişlerimizden

banane ya özgürlük yokmu kk da ben kötü bişey yapmadımki gene bişey yazdım.bu sefer öfkeli bi moderatöre

kavga yok canımda moderatörün yazdığı yazı çok yanlış resmen öfke kusuyo.çok ayıp ya.üstelik topiğin başlığından haberi yok.yazdığım yazının içeriğinden ise hiç haberi yok.cevabımı okuyunca iyice öfkelenecek.ama kk da adalet vardır eminim.site yöneticileri sanırım moderatörde olsa ikaz etmeli bu bayanı

güzel yazmissin funda.. bazilari mod lara mod olduklari icin fikirlerini bile yazmiyorlar.. zit olsa bile.. sen tam tersini yapip kendini kanitlamissin..
en dogrusuda bu zaten
a.s.

kızlarrrrr konuya iyice fransız kaldım lütfen hangi topic olduğunu söylermisiniz okuyalımda yorum yapalım...heeeeey taka yokmu bizi funda hamın cerez hanım size söylirem :eek:klava:

X