Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar Kevser Suresini 100 kez okuyanın muradına nail olacağını bildiriyor bir yerde, daha öncede duymuştum Kevser suresi çok faziletli surelerimizden, okumak isterseniz niyet ve istekleriniz için okuyabilirsiniz

Kızlar Kevser Suresini 100 kez okuyanın muradına nail olacağını bildiriyor bir yerde, daha öncede duymuştum Kevser suresi çok faziletli surelerimizden, okumak isterseniz niyet ve istekleriniz için okuyabilirsiniz
Cok saol canim:)))ben ayetel kursisini okuyuram bide her Namazda herkes icin butun cocuk istiyenlercin dua ediyorum sizde ayetel kursi sini okuyin elinizi karniniza koyub diinki ya Rabb sen bu bosh karnimi doldur

Kızlar ben erken yumurtladm galiba adetimr daha 14 gün var ama gögüslerme agrılar giriyor sık idrara cıkma uyku halim cok var

Kızlar ben erken yumurtladm galiba adetimr daha 14 gün var ama gögüslerme agrılar giriyor sık idrara cıkma uyku halim cok var
Bizim aramizda 1gun var))ama bende galiba dun yumurtladim her ay cok akintim olurdu bende dun oldu ama azdanda az biraz akintim oldu ama ben yine adete kadar butun gunleri degerlindireceyim

Çalışıyorum işyerindeyim maalesef uzanıp yatma gibi bir şansım yok. İnşallah hamileyimdir yaa
Benim oğlumda tamda günümde kanamam oldu adet oldum sandım ama hamileymişim, düşük tehlikem varmış onun için böyle olmuş, kan testi yaptır mutlaka idara testinde çıkmamıştı benim, rabbim gönlüne göre versin

Bizim aramizda 1gun var))ama bende galiba dun yumurtladim her ay cok akintim olurdu bende dun oldu ama azdanda az biraz akintim oldu ama ben yine adete kadar butun gunleri degerlindireceyim
Bende değerlendiriyorum kız ama benm gcen hafta yumurtladm erken yumurtladm cnkü yumurtam catladgnda hafif agrı giriyordu demiştim ya akıntı var diye o akıntı halen geliyor hergün mu yumurtladm hamilrlik mi oluşuyor anlmadm :KK70:

Bende değerlendiriyorum kız ama benm gcen hafta yumurtladm erken yumurtladm cnkü yumurtam catladgnda hafif agrı giriyordu demiştim ya akıntı var diye o akıntı halen geliyor hergün mu yumurtladm hamilrlik mi oluşuyor anlmadm :KK70:
Ay inshAllah kuzum:-) agri spazm agrisi gibi afedersin sanki bishey sokuyurlar gobeyine kadar oyle bir agrimi??bende bugun oyle oldu anlamadim nedenini:))

X