Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet ilaca başladım canım yarın da klomen + çatlatma iğnesi tedavisine başlıyorum dua edelim birbirimize

sende bir gelişme varmı?
InshAllah canim)))bende bilmiyorumki heyecanliyim ama nedense umutsuz :KK8:gecen ay yumurtam catlamishdi bu ayda catlarmi bilmiyorum kafam cok karishik

Canım bat 25 Mart tam 28 gün ama ben 28 günde tam olmam 22.gun falan lekem gelir 3_4 gün gün sürer 25-26. Günde kesin kanama başlar.Bu ay ne leke ne kanama ne şişkinlik ne ağrı hiç birşey yok.Esimde varikosel çıktı hatta konum açtım kandıil gecesi çok ağladım doktor ameliyat demiş burda kızlara danıştim.Yani olması imkansız varikosel çıkmasa derdim belki hamile olabilirim ama bilmiyorum hala hasta olmadım.Sogan kuru yaptım bu ay acaba ondan mı diyorum henüz olmadım ama aşırı akıntım var beyaz şeffaf bazen koyu birde ayaklarım buz onun dışında bedeninde farklılık yok
saribaykus saribaykus masalperisi666 masalperisi666 P Pelinimben naptiniz kizlar:süslü:test yapdinizmi?bir belirti bishey hiss ediyormusunuz?:KK54:

Canım bat 25 Mart tam 28 gün ama ben 28 günde tam olmam 22.gun falan lekem gelir 3_4 gün gün sürer 25-26. Günde kesin kanama başlar.Bu ay ne leke ne kanama ne şişkinlik ne ağrı hiç birşey yok.Esimde varikosel çıktı hatta konum açtım kandıil gecesi çok ağladım doktor ameliyat demiş burda kızlara danıştim.Yani olması imkansız varikosel çıkmasa derdim belki hamile olabilirim ama bilmiyorum hala hasta olmadım.Sogan kuru yaptım bu ay acaba ondan mı diyorum henüz olmadım ama aşırı akıntım var beyaz şeffaf bazen koyu birde ayaklarım buz onun dışında bedeninde farklılık yok
InshAllah kalmish olursun canim neden agladinki uzulme cokda kotu degil benimde yakinlarimdan amaliyyat olanlar oldu shimdi cocuklari oldu kisa zaman sonra Allah buyukdur sen dua et hep

Merhaba kızlar bende varım:KK73: Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah burada hep birlikte sevinelim gebeliklerimize:KK37:

Screenshot_2018-03-25-14-34-22.png
kizlar bu proqramdan kullanan varmi?tavsiye ederim ben bunu kullanarak hamile kalmishdim shimdide kullaniyorum gerci dushukden sonra 2kez 2ay regl olmadimigimdan proqramin kafasi karishti:-)ama size tavsiye ederim cok yararli adetiniz duzensiz bile duzene girene kadar proqram kendi duzeltiyor yumurtlama gunlerini gosteriyor

Merhaba kızlar bende varım:KK73: Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah burada hep birlikte sevinelim gebeliklerimize:KK37:
Aaa kuzum burda varmishsin ovulyasion testi yaptirmak istiyorum demishsin diyer konumda ben boshuna para harcalama derim her 1gunden 1 arayla ilishkiye gir kalacaksin inshAllah bide reglin kac gunden bir?adetlerin duzenlimi?

Eki Görüntüle 2128443 kizlar bu proqramdan kullanan varmi?tavsiye ederim ben bunu kullanarak hamile kalmishdim shimdide kullaniyorum gerci dushukden sonra 2kez 2ay regl olmadimigimdan proqramin kafasi karishti:-)ama size tavsiye ederim cok yararli adetiniz duzensiz bile duzene girene kadar proqram kendi duzeltiyor yumurtlama gunlerini gosteriyor

Programın adı ne acaba

X