Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa kuzum burda varmishsin ovulyasion testi yaptirmak istiyorum demishsin diyer konumda ben boshuna para harcalama derim her 1gunden 1 arayla ilishkiye gir kalacaksin inshAllah bide reglin kac gunden bir?adetlerin duzenlimi?
Reglim duzenli hayatim 29 gunde 1 oluyorum, testleri aldim bile coktan. Tabiki yumurtlama gunu duzenli olabilir ama yine biyolojik farklilik gosterebilecegini biliyorum sadece merak ettim hangi gun yumurtladigimi, yani bir nevi vucudum hakkinda daha fazla bilgi sahibi olmak istedim diyelim :)

Reglim duzenli hayatim 29 gunde 1 oluyorum, testleri aldim bile coktan. Tabiki yumurtlama gunu duzenli olabilir ama yine biyolojik farklilik gosterebilecegini biliyorum sadece merak ettim hangi gun yumurtladigimi, yani bir nevi vucudum hakkinda daha fazla bilgi sahibi olmak istedim diyelim :)
Hayirli olsun tatlim:))))ama yinede gun birakma testde yap ama her 1gunden 1de ilishkide ol nolur nolmaz:KK54:

Testler negatif çıkınca bıraktım artık :KK43: pazartesiyi bekliyorum test yapmak için ama hala ne belirtim var ne adet oldum. Hiç bişey yok :KK43:
Hayirlisi olur inshAllah sen direk doktor kontrolune git baksin yumurtan catlamishmi catlamamishmi kan testine gitme

Kızlarrr benim adetime 4-5 gün kaldı hala gögüsler yumuşacık normalde hep 1 hafta kala şişer varmı böyle hamile oldugunu ögrenen:bicak:

Kızlarrr benim adetime 4-5 gün kaldı hala gögüsler yumuşacık normalde hep 1 hafta kala şişer varmı böyle hamile oldugunu ögrenen:bicak:
Tatlim ben ilk gebeliyimde goguslerim boshalmishti adetime 3-4gun kala adet sancisi gibi sancin oldum 2-3gun sora kesildi hicbir adet hicbir gebelik belirtileri yokdu sadece dediklerim

Kızlar bat tarihim 30 mart ama az önce adet oluyor gibi oldum. Pembe renkte lekelenme oldu. Adet mi oluyorum acaba?

X