Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar simdi hastaneden ciktim doktor alttan muayene etti keseyi goremedi ama boyle bi soguktu benden kan testi istedi progesteron istedi eger tutunmamissa ilac vericem dedi ya icim bi degisik oldu kizlar dua edin ya guzel sonuc ciksin

Kizlar simdi hastaneden ciktim doktor alttan muayene etti keseyi goremedi ama boyle bi soguktu benden kan testi istedi progesteron istedi eger tutunmamissa ilac vericem dedi ya icim bi degisik oldu kizlar dua edin ya guzel sonuc ciksin
Güzel düşün güzel olsun cnm, inşAllah bir sorun çıkmayacak. Keseyi daha yeni gebeliklerde göremedikleri oluyor.. Sonuçlar ne zaman çıkacak?

Ben de yarın inşAllah kalp atışlarını duymak için gideceğim.. duyamazsam diye çok korkuyorum.. Allahım hayırlısını nasip etsin hepimize

Dr dan geldim 4 cm kist oluşmuş ya bi bu eksikti bir sürü ilaç verdi vitaminler yumurta gelişimi için özel ilaçlar 30 yaşındayım şimdiye kadar hiç kist olmamıştı

Geçmiş olsun canım.. belki de bu engeldi gebeliğine.. kist gider ve hamile kalırsın inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…