Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebislerini sabırsızlıkla bekleyen anneler günaydın herkese.birsuru yeri okudum.en aklı başında cevaplar ve konuşmalar burda var
Benim beta HCG sonucum 3481 çıktı.kac günlük bı gebelik bunu bilmek istiyorum.tecrubesi olan varmı bu konuda
Erken dollenme gec dollenme senin beslenme sartlarin hepsi etkiliyor ve kisiden kisiye degisiyor bu deger yanliz banada 5-6 haftalik deger gibi geldi

Kizlar ayagim kirildi hastaneye gittik doktor film istedi gebelik suphem var dedim o zaman hic bisey yapamam dedi.Yahu insan bi kan testi yapar yok yaptittiramadim doktora.Riske atmamak adina filmde cektirmedim.Jel agri kesici kremlerle yolladi
Ufff bi kan testi yahu bi kan testi
Simdi kirik ayakla saglik ocaginada gidemem
geçmiş olsun canım..betahcg mi baktırmak istiyodun?ne gıcık doktormuş..

Kızlar benim rüyalarım genellikle olduğu gibi çıkar. Örneğin geçen ay vajina girişine boşalmıştı eşim o zaman olmayacağını bildiğim halde acaba içeri akmış mıdır deyip umutlanmıştım hamilelik olabilir mi acaba diye, sonra rüya görmüştüm rüyamda beta hcg testi yaptırıyordum test boş çıkıyordu. Rüyanın ertesi günü adet oldum zaten.

Cumartesi günü tam birliktelik oldu ovülasyon günümdü. Akşamına rüya gördüm rüyamda da adet olmuşum:KK43: şimdi umutlanmayım boşuna rüyamda çıktı hamile olmayacağım diyorum. Bi yandan umutlanmak istiyorum. Paylaşmak istedim inşallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz :anneadayı::KK200:

Kızlar benim rüyalarım genellikle olduğu gibi çıkar. Örneğin geçen ay vajina girişine boşalmıştı eşim o zaman olmayacağını bildiğim halde acaba içeri akmış mıdır deyip umutlanmıştım hamilelik olabilir mi acaba diye, sonra rüya görmüştüm rüyamda beta hcg testi yaptırıyordum test boş çıkıyordu. Rüyanın ertesi günü adet oldum zaten.

Cumartesi günü tam birliktelik oldu ovülasyon günümdü. Akşamına rüya gördüm rüyamda da adet olmuşum:KK43: şimdi umutlanmayım boşuna rüyamda çıktı hamile olmayacağım diyorum. Bi yandan umutlanmak istiyorum. Paylaşmak istedim inşallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz :anneadayı::KK200:
hayırlısı olsun canım..negatif düşünmemeye çalış..

kızlar bir şey sorcam size..yumurtlama haftamdayım..dün akşamı değerlendirdik ve sabah anormal bir kasık ağrısıyla uyandım..adım atarken,otururken bile ağrıdı..bu saat oldu tamamen geçmiş değil..geçen ay idrar yolu iltihabı geçirmiştim ondan olabilir mi?var mı ilişkinin ertesi günü bu şekilde bi ağrı yaşayan?

kızlar bir şey sorcam size..yumurtlama haftamdayım..dün akşamı değerlendirdik ve sabah anormal bir kasık ağrısıyla uyandım..adım atarken,otururken bile ağrıdı..bu saat oldu tamamen geçmiş değil..geçen ay idrar yolu iltihabı geçirmiştim ondan olabilir mi?var mı ilişkinin ertesi günü bu şekilde bi ağrı yaşayan?
yumurtlaman olmuştur muhtemelen ..

Kizlar dun test yaptim 1saat bekledim cizgi goremedim bu gun sabah cope atmak icin aldigimda silik ama gozle gorule bilir bi cizgi cikmis.kafam dolu.adet tarihim bu gun. Gecersiz dimi bir gun sonra cikan cizgi?

Geçmiş olsun benimde aynı oldu ya , kasıklarım o kadar ağrıdı ki sonrasında kasıldım kaldım hatta ağrısı mideme vurdu kustum 2 gün geçti kasıklarım hala hassas seninde hassas mı?

Geçmiş olsun benimde aynı oldu ya , kasıklarım o kadar ağrıdı ki sonrasında kasıldım kaldım hatta ağrısı mideme vurdu kustum 2 gün geçti kasıklarım hala hassas seninde hassas mı?
hassas canım maalesef..otururken rahatım sabah oturamıyordum bile..ama yürürken sağ kasığımda hassasiyet ve acı var..

geçmiş olsun canım..betahcg mi baktırmak istiyodun?ne gıcık doktormuş..
Evet beta hcg baksaydi en azindan hamile degilsem film cektirir alciya aldirirdim.
Simdi alcisiz sadece sprey ve kremle yatiyorum oynadikcada ya yanlis kaynayacak kemik yada gec iyilesecek.
Allah bildigi gibi yapsin bu doktoru...Boyle vicdansiz insaniyetten yoksun kisilerde doktor ogretmen olmasin arkadas..

Ay ins hamilesindir
Benim icinde dua et hamile olayim ustelik hayirlisiyla ikiz olsun ins
Ama silikse ikinci cizgi hamilesin bence.Ki bugun bat gununmus bi kac gun sonra tekrar yaptiginda daha belirgin cikar

Evet beta hcg baksaydi en azindan hamile degilsem film cektirir alciya aldirirdim.
Simdi alcisiz sadece sprey ve kremle yatiyorum oynadikcada ya yanlis kaynayacak kemik yada gec iyilesecek.
Allah bildigi gibi yapsin bu doktoru...Boyle vicdansiz insaniyetten yoksun kisilerde doktor ogretmen olmasin arkadas..
başka doktora gitsen iyi olur aslında..

X