Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba doktora gittim bugün rahmimin çok kalın olduğunu söyledi adetime iki gün var ya adet olursun ya hamilesindir deri çok heyecanlıyım var mı böyle bir şey yaşayan

Olur olucak her defasında allah daha beterinden korusun diyeceğiz mal eşya vs değil bu can beden ki geçiştirelim ... o yüzden sağlıklı olsun ne zaman olacaksa o zaman diyeceğiz allah istediği zaman güzel olanı hayırlı olanı versin arkadaşım hepimize ben sadece bunun için dua ediyorum İnan’ bana daha güzel olacak herşey :KK66:
İnşallah <3

minik_prince minik_prince canım benide ekler mısın geç mi oldu :) bat 13 mayıs.

Kızlar benim adetim normaldede bir kaç gün geçer zaten (her zaman değil) bat 2 gün var dün akşamdan beri aşırı ağız kuruluğu oldu sabah bi kalktım konuşmaya mecalim yok kuruluktan. 2 gün önce falan akşam yemek yedikten sonra birden başıma ağrı girdi aynı zamanda midem çok bulandı ağzımı açsam kusucaktim. (Midem açken ve ya sabahları uyandığımda bulanırdı zaten) o yüzden pek belirti olarak bakmıyorum. Aslında korunuyoruz (geri çekilme yöntemi ya da yıkıyorum) ama şüphelendim bakalım nasıl olucak

Kızlar merhaba doktora gittim bugün rahmimin çok kalın olduğunu söyledi adetime iki gün var ya adet olursun ya hamilesindir deri çok heyecanlıyım var mı böyle bir şey yaşayan
Benimde bata 2 gün var da, kan testi yaptı mı? ne dediniz doktora da muayene etti? gerçi bu ay benim pek umudum yok testllerim negatif çıkıyor ama adet olmadığım sürece o umudu taşıyorum

Öğrendiğimde ki değer 4 haftalıktı. Değer düşüpte geri yükseldiğinde 5 haftalıktı. :KK43: ilk gebelikte olur diyorlar aslında herkes bir şeyler söylüyor. Ama zor işte :KK43: Allah kimseye yaşatmasın
Amin inşallah sağlıklı güzel haber alırsın

Benim eşimdede vardı ama spermleri hiç etkilemedi çok şükür doktor sonuçlar çok yüksek ameliyat etmem dedi. Eşiminde ağrıları vardı. Ameliyat oldu şu andada çok iyi şükür. Bende de pko var biliyorsun. Her ne kadar kaybetsem de hamile kalabildim inşaallah sende hamile kalırsın Allah hepimize hayırlı sağlıklı hamilelikler nasip etsin inşaallah.
tedavi goruyormuydun peki?

X