Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün çatlatma iğnesi olalı 9. Günüm sadece göğüs hassasiyetim var ve idrarımın kokusu çok değişti ve rengi yok beyaz aranızda bilen yaşayan var mı

prensespinar prensespinar kuzum yarin akshamda bashla aksham 2ceviz kir icini cikar 1bardak oda sicakligindaki suyun icine at(iliktan biraz soguk) agzini bagla sabah kalkar kalkmaz ac karnina ic inanarak dua ederek yap 15/16/17 gun yap ama hergun yapki yararini goresin aslinda folikuluvun olcusunu bilseydin daha shashirtici olacakti senin icin:)))
ilk defa duyuyorum canım ya..valla inan hiçbir şey yapasım yok..ovu testi de almıcam sanırım..dün baktım netten ama içimden gelmedi almak..

Kızlar bugün çatlatma iğnesi olalı 9. Günüm sadece göğüs hassasiyetim var ve idrarımın kokusu çok değişti ve rengi yok beyaz aranızda bilen yaşayan var mı
Canım benim de iğnenin 15. günü henüz bir belirtim yok batmalar hariç. Bir de baya akıntım var sümüksü- kremsi kıvamda. Korkuyorum adet olacağım diye :KK43: bir iki gün daha bekleyip test yapıcam inşallah ikimizinde bebişi bizimledir :)

Kürtaj kararı verildi. Bhcg 735 olmuş
Hayirlisi olsun hakkinda
Olumlu dusun belkide sagliksiz olacakti
Benimde oglumun beyninde kist vardi down sendromlu dogacak demislerdi herseyi goze alarak dogurdum ama akli eripte biseyleri anlayana kadar yasadiklarimi bi ben bi Allah bilir.Rabbim kimseye yasatmasin.Benim o gunlerde yasadiklarimi yasamani istemem o yuzden kurtaj olman belkide daha hayirli

X