Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bende bu sene 5 seneye girecegim ilk kez bebek düşündük daha doğrusu ben eşim istiyordu zaten ilk denemelere başladık bakalım ne olacak rabbim hayırlısını versin,hakkisin o aciui birkere yaşayınca insan hep aynısı olacak gibi geliyor,peki doktor ne diyor bu durumunda? Yani doğal yollardan hamile kalma olasılığı var degilmi
Evet canim coksukur sorunumuz yok yumurtam catlaamiyodu ama simdi adet olucakmiyim bilmiyorum olursa tedaviye gidicem ilaclarla insaallah

Canım benim kıyamam sana ben çok zor senin için ,istersen iyi geliceksin içinden ne geçiyorsa yaz herşeyi bir deftere tüm acini dök satırlara belki iyi gelir,kendini suçlama böyle olması gerekiyormus Allah'ın işine karışılmaz ,inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla tekrar hamile kalirsin
Amin inşaallah. Allah razı olsun

Aaaa kuzum sen kurtajmi oldun ben ilk adetimi 49 cu gun 2cisi 73 cu ilacla sokulmushtum 3cuye kendim oldum yani 4-5 aya duzelecek merak etme ama gecikmelerinde ilishkiyi ihmal etme ben ilishkide olmuyordum hemde korunuyordum.ama ki adet gormeme ragmen yumurtluyormushum
Benim ilk 59.gunde geldi digeri 29.gun gelmisti duzeldi sandm smdi doktor bi hafta daha bekle kendi adetin olursa daha iyi dedi ptesi baslicam tarlusali ondan sonra hotmonlarmi bakcak bakalm nolcak bide olmuyo sonra yumurtlarsam bende bilmyom keske elimizde ultrason olsa baksak nevar yok ya

Hoppp girdim iceri :anneadayı:
0fdd6d09be4d327e57b77e7eb0a2838a.gif
:KK70: :KK70:

X