Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım ben adete iki gün kala yaptım çift çizgi oldu ertesi gün yeniden test negatif oldu
dr a gittim beta hcg hızla geri düşüyor kimyasal bu dedi

Bende bu kimyasali anlamadim gitti
Deterjanla mi hamile kaliniyo napiyonuz :KK57:
Ya bende ilk kez burda ogrendim kimyasali hayatimda bilmiodum hic. Gecen ay ogrendim ya

Gunaydin prensesler❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤nasilsiniz bakem???:KK71:hayat nasil gidiyo?:KK30:calishmalar nasil gidiyor:KK9:eskilerden kizlarim bi toplanin bakeyim:KK8:yenilerde tabii:KK33::KK36:
günaydın balam :KK54: benim bat a 2 gün var..heyecanlı bekleyiş sürüyor..sen napıyosun nasılsın?

merhabalar, öncelikle bu ay gebe kalan arkadaşları tebrik ediyorum, benim regl beklenen tarih 4 mayıs. Geçen hafta genel kontrol için doktora gittiğimde kan sonucunda 21.günde progesteron 15,4 çıktı ve doktorum bu ay yüksek ihtimal gebe olabilirsin günün geçerse tahlil yap dedi. Dayanamadım aynı gün döngüme 5 gün kala yaptım negatif çıktı. şimdi sabırsızlıkla bekliyorum. umarım hamileyimdir.
InsaAllah canim benimde 10.5 cikti. 10 ve ustunu gebelik suphesi diyorlar nekdr dogru bilemem.insaAllah benim ve isteyen herkesin bu ay yuzu guler saglicakla

Ay yumurtlama zamanındadami alınganlık oluyor ilk kez duydum bende diyorum neden birkaç gündür eşimin söylediği herşeye aliniyorum tersliyorum:KK70:
Bizde tam yumurtis donemi kustuk
1 kere oldu ins onla hamis olurum:dua:
Bide gelecek ay herife muhtac kalmayim :63:
Ay o mu gari ben mi anlamafim zaten olsun diye pesinde dolanan benim:KK76:

inşallah ben de sabırsızlıkla bekliyorum, sizin doktorunuz ne dedi peki?
Valla progesteron degerine bakilarak gebelik olusmadigini bilemeyiz kesin ve net coxum adete 1-2gun kala bhcg dedi(onu bizde bilioz bilmedigimiz bisey soyle umut verici olsun dedim tabi içimden)ama 10 ve uzeri gebelik olabilir diye okudum bikac yerde.sende belirti varmi hic

X