Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba kızlar benim bat 28 nisandı 2 gün gecikmeyle regl oldum. bu ay 2. ayımızdı korunmasız. benim zaten hiç gebelik belirtilerim de yoktu. ki nitekim sonra regl oldum. ovulasyon testiyle yumurtlama günümü de takip etmiştim ama olmadı yine. belki de yumurtam çatlamadı ya da oluşmadı bilmiyorum. doktora filan gitmedim henüz şimdilik gitmeyi de düşünmüyorum. bu ay da ovulasyon testiyle denemye devam edeceğiz. ama ben incir kürüne de başladım dün itibariyle yumurtlamada ve gelişiminde faydası olur diye. bakalım bu ay nasıl olacak ..

kız geçen ay 6 gün önce yaptım hüsrana uğradım ya bu ay cesaretim yok :KK53:

canım geçen ay hüsrana neden ugradın?
çünkü gebe değildin

eger gebe olsan hüsran olmaz silik çizgi olurdu zaten :)

bir benmi yapıyorum erkenden test ya :)) sonuç değişmiyorki

bu ay güzel haberler alırsın inşallah canım

merhaba kızlar benim bat 28 nisandı 2 gün gecikmeyle regl oldum. bu ay 2. ayımızdı korunmasız. benim zaten hiç gebelik belirtilerim de yoktu. ki nitekim sonra regl oldum. ovulasyon testiyle yumurtlama günümü de takip etmiştim ama olmadı yine. belki de yumurtam çatlamadı ya da oluşmadı bilmiyorum. doktora filan gitmedim henüz şimdilik gitmeyi de düşünmüyorum. bu ay da ovulasyon testiyle denemye devam edeceğiz. ama ben incir kürüne de başladım dün itibariyle yumurtlamada ve gelişiminde faydası olur diye. bakalım bu ay nasıl olacak ..
InshAllah bu ay tutar artik kendimde bikdim bu lafi duymaktan soylemekten son adetin olur inshAllah kuzum

canım geçen ay hüsrana neden ugradın?
çünkü gebe değildin

eger gebe olsan hüsran olmaz silik çizgi olurdu zaten :)

bir benmi yapıyorum erkenden test ya :)) sonuç değişmiyorki

bu ay güzel haberler alırsın inşallah canım
Bende yaptim 1 hafta var daha hemde sabah idrariyla degil:KK70:tabiiki negatif:KK39:

X