Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkürler. Ya peki düşük ne zaman başlayacak beklemek beni bitiriyor ya :KK43:
Beta değerin düştüğü anda kanaman başlayacak kuzum bir kere 50 altına düşmesi lazım kesinlikle olmadı beta baktır 10 da falan başlıyor benim öyle olmuştu beta yüksek ise ki senin öyle bildiğim kadarı ile parça atacaksın ki bende öyle oldu allah yardımcın olsun kuzum

16.53 yaziyo benim sonuc , yapmayim mi o zaman bazilari da incir kuru yapnca hamile kaliyoms :KK43:
Bende oyle kaldim incir+ havuc ama hamile kaldigimda 54 e yukseldiyinden 6 haftaliginda dushukle sonuclandi onun icin yapma:)))yulselirse dushurmeyi cok zor:))

Kızlar bugün gittim doktora perşembe acile gittiğimde değerim 57 idi bugün 274 çıktı doktor ultrasına bakmadı daha küçüktüe gözükmez dedi haftaya tekrar gidicem daha tam bişey belli değil yani hayırlısı
Ay inshAllah guzel haberlerin devami gelecek:anneadayı::KK200:

evet kızlar banada bi el atın o zaman
Ottomania Ottomania arkadaşda oldugu gibi sanırım bende 2.cıye yumurtluyorum.bu ay ınanılmaz bi karışıklık var döngümde de atesımde de ,
gecen ay ilaç kullandm bilinçsizce klomen yan etksıı falan da var hormon ılacı sonucta .Ge.en ay geç ölçmeye başladım ama ateşimi ve ben 26 günde bire göre ilşkide bulundum.AMa daha gec ymurtlamışım meğersem.Çünkü geçen ay ateş ölçmeye başladığım gün 36.4 ve sonrasında direk yükseliyor ve yüksek devam ediyor yumurtlama sonrası salgılanan hormonlardan dolayı ve adet günü düşüyor hamıle değilseniz.Şimdi bu ay ben erken yumurtladım bu sefer dedim ve 36.3 ,le 36.6 olan arada yumurtladım dedim cunku sıcaklıgın dustugu gun cok felakat sancım oldu akıntım geldi uzayan dan ve sonra atesım yuksek devam etmedi aksıne bi öyle bi böyle.Ve dün tekrardan sancım basladı uzayan akıntım vardı ve bugun daha siddetlendi sancım ve bugunde uzayan akıntılarımdan geldi kafam karışık bi çareyim :KK70:

bat ne canım ?

Kızlar bu uygulamayı şiddetle tavsiye ediyorum çok güzel bir uygulama. Diğerlerini ben beğenmemiştim. Bu daha kullanışlı

Eklentiler

• 641739D0-28C9-4DB3-9D8C-B70FC9808BE7.png
    641739D0-28C9-4DB3-9D8C-B70FC9808BE7.png
    123,6 KB · Görüntüleme: 41
X