Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Degerim bugun kac bilmiyorum daha sonuc cikmadi.carsamba gunu 613tu. Alttan bakmadi canim karnimdan gördü. 4+6 ölçtü bir keseyi. Sat 18mart. 28 olacagim bu sene insallah nasip olur sana da canim :))
benim de sat 21 mart daha doktora gitmedim ama bat gününde test yaptım belirgin çizgim vardı 2 gün sonrası 310 çıktı öncesinde halletmem gereken kbb işim var canım ondan meraktayım bende..

Hah işte bana bunlarla gelin :))) nasıl güzel haberdir bu çok şükür kuzum hayırlısı olsun çok şükür :) bak hayırlısı ile kucağına da gelecek bebemiz :))
Sağol cnm benm ilk zamndan beri hep inandn şükür sendnde inş bu mutlu haberi duyrm inş sennde değerin yükselmiştit

İoooo canim benimmm hadi hayirli olsun canimm benimm cok cok cok sevindimmm :)) artik dikkat ef cok kendine tamam mii cok ii bak bebislerimizeee :)))❤

Ciddmsn ya şaşırdım Nasl olablr yükselmesi lazmken kmyasal mı oldu yoksa cnm
Bilmiyorum ki doktora haber. Verdik bakalım arasın ne diycek bilmiyorum ki ben kimyasalı 200 ve 100 beta değerlerinde geçirdiğim için malesef 4.3 kimyasal olurmu bi fikrim yok tutmamış demekki var Allah’ın bir bildiği bakalım kuzum

Biz de bizde insan cok mutlu oluyo vallaaaa ❤
Bende canm burda en samimi oldgm sen ve ayten beraber atlatrık bu durumları kardeş olduk görmeden kardeş olduk bu çok güzel duygu ben inanyrm sennde olck inş katlcksın sende bizim aramza snra bebişler hakkında konşcaz:)

Canm bu ay stres yapma benm kmyasal 8 di cnm sen biliyorsun inş diğer aya tutar artk sennde alırız bu güzel haberini inş ramazan ayına giriyoruz inş uğurlu bereketli gelirdi bebeklerinizin haberlerni duyarız:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…