Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim 2 günüm kaldı midem bulanmıyor ama çok tuhaf sanki her an bulanacak gibi başım dönüyor tansiyonum düşmüş gibi oluyorum sizde de böyle şeyler var mı

Eki Görüntüle 2139603 Kızlar merhaba sizce durumum nedir?
Canim 22sinde en koyu gibi ve catlamis gibi silikleşmeye başlamiş çünkü.insaAllah tutturmusuzdur bu ay:)bende sonunculari dün yaptim.sanki 2 kez yumurtladim gibi duruyor.anlamadim ben bu ay bu testlerden.ya bende var bi tuhaflik yada bu testlerde...2kez yumurtlanirmi yaf:)

Eklentiler

• 20180422_235515.jpg
    20180422_235515.jpg
    22,9 KB · Görüntüleme: 38
Canim 22sinde en koyu gibi ve catlamis gibi silikleşmeye başlamiş çünkü.insaAllah tutturmusuzdur bu ay:)bende sonunculari dün yaptim.sanki 2 kez yumurtladim gibi duruyor.anlamadim ben bu ay bu testlerden.ya bende var bi tuhaflik yada bu testlerde...2kez yumurtlanirmi yaf:)
Canım sende 22 nisanda yumurtlamışsın gibi bence

Elbbeteki ilk duamiz sağlıklı ve hayırlısı onu soylemeye bile gerek yok ama kız çocukları ne bileyim Allah'ın gücüne gitmesin de bana daha sevimli daha merhametli geliyor elbette istisnalar da var ama ilk anneliğimi kız da tatmak istiyorum ben
Aynen aynen bende:)))

Merhaba arkadaşlar brnim bat 22 nisandı dün adet sancısı gibi sancım vardı ama adet olmadım dün test yaptım negatif çıktı normalde gününü hiç geçirmezdi acaba yerleşme agrısımıydı sol kasıgımdaydı agrı

Merhaba arkadaşlar brnim bat 22 nisandı dün adet sancısı gibi sancım vardı ama adet olmadım dün test yaptım negatif çıktı normalde gününü hiç geçirmezdi acaba yerleşme agrısımıydı sol kasıgımdaydı agrı
Bilmemki kuzum inshAllah hamishsindir ilk idrarinla yaptinmi???

Hayır sabah ilk idrarım değil. Buna dikkat ediyorum. İnşallah olmuştur sizce olmuş mu az sonra yine yapacağım ve bu sabahı değerlendirdik
Son yaptığınız testte artık baya soluklasmis yumurtlama olmuş gibi. Eğer vücudunzda da belirtileri yasadiysaniz olmuştur. Ben belirtileri yasiyordum ama testte çok koyu sonuç alamiyordum ilk zamanlar ama doktor yumurtlama olduğunu söyledi. Birde test yapıldıktan bi iki gün sonra foto cekilince test soluklasiyor. Yaptığınız anda cekebilseydiniz daha net görünürdu .

Son yaptığınız testte artık baya soluklasmis yumurtlama olmuş gibi. Eğer vücudunzda da belirtileri yasadiysaniz olmuştur. Ben belirtileri yasiyordum ama testte çok koyu sonuç alamiyordum ilk zamanlar ama doktor yumurtlama olduğunu söyledi. Birde test yapıldıktan bi iki gün sonra foto cekilince test soluklasiyor. Yaptığınız anda cekebilseydiniz daha net görünürdu .
Bir de testleri yaptığınız saatlere baktımda biraz geç saatlerde yapılmış ondan dolayı da çok koyu olmayabilir. Dün ve bugünü değerlendirebildiyseniz iyi olur.

Nova die gebelik testi hakkında bilgisi olan varmı acep idrar testi yaptım hiç birşey çıkmadı regl de gelmedi bugün sanırım patladıkkkkk minik_prince minik_prince bsebse bsebse Sezerbusra21 Sezerbusra21 A Asdfnm
Dur bakalim hemen sendee bu ne hiz canimm :)) battan bile 1hafta sonra testler guvenilir olur biliosun idrara gec dusuyo. Bekleyemem dersen haftaici bi kan testine git bence regl de gelmemiis

X