Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
agzinizdan bal damliyo valla :KK66: kizlar objektif olarak soyleyin 1 gun kala erken gebelik testinde negatif olasiligi nedir sizce? kucuk de olsa umudum var ama :)
Sana şunu diyim senn geç döllenmeyse geç cıkablr ben bilyrdm erken yumurtladgmı senn belki geç döllenmedir bozma morlini

hayir kalmaz :) gecen ay mesela o akintiya gore hesapladim ve tam 14. gunde regl oldum
Senşn belirtilerinde gebelik belirtisi zaten :)) yarın git kan ver kuzum kendini strese sokmana değmez İnan bana herkes için geçerli gerçeği elbet öğrenicez erken geç en azından duygularımızı üzmeyiz hem pozitif düşünüyorum ben senin adına belirtilerin öyle çünkü :))

Senşn belirtilerinde gebelik belirtisi zaten :)) yarın git kan ver kuzum kendini strese sokmana değmez İnan bana herkes için geçerli gerçeği elbet öğrenicez erken geç en azından duygularımızı üzmeyiz hem pozitif düşünüyorum ben senin adına belirtilerin öyle çünkü :))
yarin veremem galiba. ama yarin da olmazsam pazartesi sabahtan veririm mutlaka. yarin kritik gun :KK70:

X