Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizde dinlenme pek olmadı canm arada olmuştu ama öbür türlü hergün ilişki olmştu
Biz de bu ay o sekilde denemeyi düşünüyoruz canım. Ya bilmiyorum benim doktor cok mu rahat acaba, diyor ki spermler içerde 5 gün canlı kalabiliyor. Haftada 2 veya maksimum 3 gün deneseniz yeter diyor. Ama her hamile kalanla da konusunca hep sizin sıklıkta deneyenler çıkıyor. Biz de bu ay bu işi arttıralım :))

Biz de bu ay o sekilde denemeyi düşünüyoruz canım. Ya bilmiyorum benim doktor cok mu rahat acaba, diyor ki spermler içerde 5 gün canlı kalabiliyor. Haftada 2 veya maksimum 3 gün deneseniz yeter diyor. Ama her hamile kalanla da konusunca hep sizin sıklıkta deneyenler çıkıyor. Biz de bu ay bu işi arttıralım :))
Aynen sıklıkla yapmak daha iyi bak dedmi yap gör diğer ayda senden alcaz haberi:)

Kızlar iyi akşamlar herkese... Bişey sırcam hamişler benim iki gündür inanılmaz belim ağrıyor ve kasıklarımda batma oluyor dün test yaptm negatif bat 10 nisan ve ateş ölçüm sabah 37.4 akşama doğru 37.3 çktı sizce hamile olma ihtimalimm :dua:

Kuzum benim
İki düşük yaş 34 miyom ameliyatlı biri olarak bu işlerde baya bilgi edindim güven bana 30 gün demiyorum tabiki ama yumurtlama günlerinde kadınlara da iyi gelmiyor şöyle düşün erkek zaten spermi üretiyor ama kadın kendini hep yeniliyor yumurtlama bir işlem oluşuyor büyüyor ovulasyona hazırlanıyor gıdım gıdım :))
Hicnishey anladim:KK70:ama tek anladigim sicak dush almiyacam kuzum:KK60:

Yaptırılır tabiki ama gittiğin yere sire cımbızla spatulaya dikkat et yeter kendisi mikrop kapmamak adına ben kendi sir kutusunda 9 ay geçireni biliyorum :))
Heee cok teshekkur ederim o zaman ben yapayim:)))))ben kedim 4-5yildir ayda 1kez kendim yaparim:))))ben 5 sene once para odeyip oyrendim bu ishi:))))

5gunmuuuu????:-)

Ya kızlar benim bugün doktor kontrolüm vardı bazılarınız biliyordur yazmıştım klomen tedavisi gördüm iğne ile birlikte bugün doktora bizzat ilişki olayını sordum ki doktoruma çok güveniyorum hergün girmek risklimi ilişkiye sonuçta iyi Siperm ve dinlenme açısından bana dediği gençsiniz ayrıca bu adamın aldığı haz mutlulukla bağlantılı sıkıntınız olmadığına göre yapabilirsiniz dedi böyle de bir bilgi edindim paylaşayım sizinle istedim kuzular belki işinize yarar :)))

Ya kızlar benim bugün doktor kontrolüm vardı bazılarınız biliyordur yazmıştım klomen tedavisi gördüm iğne ile birlikte bugün doktora bizzat ilişki olayını sordum ki doktoruma çok güveniyorum hergün girmek risklimi ilişkiye sonuçta iyi Siperm ve dinlenme açısından bana dediği gençsiniz ayrıca bu adamın aldığı haz mutlulukla bağlantılı sıkıntınız olmadığına göre yapabilirsiniz dedi böyle de bir bilgi edindim paylaşayım sizinle istedim kuzular belki işinize yarar :)))
Canm bende sık ilişki sayesinde hamile kaldım zaten:)

:)) bende öyle kalmıştım geçen ay hergün sonra kimyasal geçirdim harbiden tutuyor ama test edildi onaylandı doktorda böyle bilgi verdi :)) bak sende kaldığına göre yardırın gitsin kuzular :)))
Böle oldgu zaman tutma oranı daha yüksek başarılar diyorum arkadşm sana inş hayrlısıyla olur bu sefer :)

X