Gebeliğe Hazırlık nisan ayini ovulasyonla gebelik planlayanlar gelin bu ay beraber bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah güzel haber verirsin canım bir kaç gün daha bekle tekrar test yap 14. gününü doldur
Bunlar önceki tüm aylarda bi umudum vardı ama bu ay hiç yok artık umutsuzluk bile umudum oldu belirtisizlik belirti mi die sormaya başladım ne zor işmiş Allah kolaylık versin hepimize tekrar teşekkür ederim inşallah

Ne zamandır deniyorsunuz acaba ?

Bu nisanlar mart olabilir mi daha erken gibi bi iki gün sonra tekrarla testini bebce

Kızlar bu yumurtlamami oluyo acaba

Eklentiler

• 16170952517044441161410093996102.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 41
Antibiyotik içtiği için kararsızdık ovulasyon bitmiş bugünkü testte çizgi çok az

Eklentiler

• 20210330_184809.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar adet bittikten sonra 8. Gün başladım ovulasyon testine sizce yumurtlama olmuşmu

Eklentiler

• Screenshot_20210331-184723_Gallery.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 34
7 numara yumurtlama gibi canım değerlendir bence bugün, yarın yine yap iyice koyulaşır bence
Az önce değerlendirdim canım görünce yarında değerlendiririm ama cuma degerlendiremicem eşim cerrahide nöbeti var cuma :/ umarım bugün ve yarın yeterli olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…