Gebeliğe Hazırlık nisan ayini ovulasyonla gebelik planlayanlar gelin bu ay beraber bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugun sabah ve aksam testlerim yumurtlamayi gordum bugun ilk defa t cizgisi bu kadar koyu cikti sanirim yedigim corekotu bal tarcin macunundan kaynakli bakalim bat 8nisan sabirsizlikla bekliyorum
merhaba kizlar bu ay ovulasyonla gebelik planlayanlar varmi kimin nezaman bat ?

Eklentiler

• 20210325_191010.jpg
    108,3 KB · Görüntüleme: 100
merhaba kizlar bu ay ovulasyonla gebelik planlayanlar varmi kimin nezaman bat ?
Merhaba canm bende ovulasyon ile gebelik planliyorum bat belli olmuyor pco olduğum icin ovulasyon test fotografimi atamadm nasil atiliyor ki insallah guzel sonuclar aliriz❤

Bugun sabah ve aksam testlerim yumurtlamayi gordum bugun ilk defa t cizgisi bu kadar koyu cikti sanirim yedigim corekotu bal tarcin macunundan kaynakli bakalim bat 8nisan sabirsizlikla bekliyorum
Bugünü değerlendir moakkak

Merhaba canm bende ovulasyon ile gebelik planliyorum bat belli olmuyor pco olduğum icin ovulasyon test fotografimi atamadm nasil atiliyor ki insallah guzel sonuclar aliriz❤
Mesaj yazdığımiz kısmın hemen altında dosya ekle var orayı tıklayip fotrafi yukle

Bende bugün yumurtluyorum yarin catlar sanirim bat 7 Nisan normalde bakalim neler olacak

Eklentiler

• SmartSelect_20210325-145746_Gallery.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 100
Ay cok şükür yukledim evet uygulamadn olmuyormus gercekten Sevm57 Teşekkürlr canim. Sizce pik mi kizlar

Eklentiler

• 20210326_001736.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 68
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…