Gebeliğe Hazırlık nisan ayini ovulasyonla gebelik planlayanlar gelin bu ay beraber bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• IMG_20210327_092307.jpg
    137,4 KB · Görüntüleme: 32
Senin de 25 inde pik gözüküyor evet

Selam canm. Yumurtlamayi gordugunuzdede catlamayi gordugumuzdede ilişki olmasi gerek canm. Hatta adet bttikten sonraki 2 yada 3 gunu degerlendrrsen ve sonra 2 yada 3 gune bir seklde iliski sıklığı devam edip yumurtlama gunu de degerlendrp catlama zamanida degerlendrilirse daha iyi tabiki

benimde pik 25-26 si gibi oldu kizlar ama bu ay adetime göre erken oldu pikler ozaman adet döngümde acaba kisalmismi oluyor acaba

Slm kızlar bende ovulasyonunu test ile takip edip 26sinda yumurtlayanlardanim insallah güzel güzel haberler alırız

Merhaba Yumurtlama yaklaşıyor fakat eşim antibiyotik kullanıyor yarın sabah bitecek ilişkiyi etkilermi sizce beklemelimiyim

Eklentiler

• 16170176569781880074868781693847.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 16
Kızlar bu durumu yaşayanlar Allah aşkına birşey desin bana.. benim şeffaf akıntım 16 nisan da oldu 17 çift çizgi çıktı 18 silik çatladı tüm günleri 19una kadar değerlendirdik öncesinde var adet başlangıcım 2 nisan fakat benim adet öncesi belirtim çok erken başlar adete 10 gün kala veya 1 hafta kala göğüslerim sivilcelerim vs fakat bu ay hiç biri olmadı bugün biraz hassaslaştı göğüslerim bende elimde ovulasyon kiti var diye denemek istedim çok silik olmamakla birlikte çıktı dayanamadım erken test aldım çıkmadı bu arada akıntım da yoktu demin tuvalete gittim resmen beyaz ama çok hafif bi sarılığı olan akıntı sallanıyor çatlama akıntısının beyazı gibi düşünün bu bi gebelik belirtisi olabilir mi ya da tekrar yumurtlama mı olabilir şimdi bi extra olan çok gazım var üstten özelikle ne olur yardım edin bana

Selam canım, akıntı sarıysa enfeksiyon belirtisi olabilir canım bir sarı akıntı olarak araştır istersen ,
İnşallah gebeliktir tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…