Gebeliğe Hazırlık nisan ayini ovulasyonla gebelik planlayanlar gelin bu ay beraber bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba. Ovulasyon testlerde marka farkediyor mu? Nereden alsam daha uygun olur.şuan adetim bittiğinde hemen başlamak istiyorum ama önce sipariş vermem lazım

Merhaba. Ovulasyon testlerde marka farkediyor mu? Nereden alsam daha uygun olur.şuan adetim bittiğinde hemen başlamak istiyorum ama önce sipariş vermem lazım
Merhaba canm ben hep bu sayfadan aliyorum 30 lu aliyorum fiyatlar guncelleme yapti galiba suan emin deglm 2 tanede gebelk testi oluyoricinde ayrica ucretsiz takipde yapiyor sayfa sahibi abla istersen buraya bak testlernde 10 aydr yapiyorum hic bozuk cikmadi ve cok hasas guzel testler eczaneden 5 tane 45 tl falan aliyordum kaziklandgm gbi bozuk cikiyordu genelde yanls çıkıyordu istersen bi takip et bak sayfaya icine sinerse alirsin ugur getirsin insallah Login • Instagram

Teşekkür ederim canım bakıcam buna. İlk defa yapacağım çok bilgisizim zamanla öğreneceğim inşallah. Sizleri takip ediyorum

Teşekkür ederim canım bakıcam buna. İlk defa yapacağım çok bilgisizim zamanla öğreneceğim inşallah. Sizleri takip ediyorum
Rica ederm canm nedmk . Ogrenirsin canm anlamadgn olduğunda sorablrsn. Cok fazla gerek kalmadan hamile kalirsin insallah.

A Arelarven canım selam aklıma bişey takıldı sorayım dedim genelde sen aktif oluyorsun
Yumurtlamayı gördüğümüzde yani pik olduğunda falan mı ilişki yaşanması gerekiyor gebelik tutsun diye yoksa çatlamayı görünce mi ?

Bende cevaplamak istedim pik yapınca değerlendiriyorsunuzz yumurta çatlatma yapana kadar yapınca o günde değerlendirme oluyor tabi

Çok teşekkürleer umarım güzel haberler alırız bu ay
Benim kullandığım testler çok güzel tavsiye ederim Instagram da
İnşallah ya benim 25 inde pik yapmıştı 26 sındada pikti akşama doğru silikleşmeye başlamıştı inşallah tutar bu ay ilk deneme
Ayyy her şey aynı benim de öyle pik 1 gün sürdü ama pik koyusuna yakın 2 günüm vardı bir öncesi ve bir gün sonrası hemen silik olmadı

Resim atarmısın canım varsa? Batlarımız aynı merak ettim yumurtlamaları.
Benim böyleydi

Eklentiler

• DFE41FDB-9B17-40F5-BED9-6DCACCC05F0C.png
    492 KB · Görüntüleme: 34
Çok teşekkürleer umarım güzel haberler alırız bu ay
Benim kullandığım testler çok güzel tavsiye ederim Instagram da
İnşallah ya benim 25 inde pik yapmıştı 26 sındada pikti akşama doğru silikleşmeye başlamıştı inşallah tutar bu ay ilk deneme
Ayyy her şey aynı benim de öyle pik 1 gün sürdü ama pik koyusuna yakın 2 günüm vardı bir öncesi ve bir gün sonrası hemen silik olmadı
Resim atarmısın canım varsa? Batlarımız aynı merak ettim yumurtlamaları.
Benim böyleydi
Son 2 günü de atacam bugün çatlama oldu diye atmıyorum

Eklentiler

• IMG_20210325_095041.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 30
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…