Ovulasyon takibi yapanlar

Regl olmayı beklemek zorunda mıyım testlere baslamak ıcın bır de sıgara kullanıyorum ve bırakmam mumkun degıl su an

Cok guzel anlatmıssın tesekkur ederımmmm. Ama ben iste reglım duzensız regl ne zaman olacagım bellı olmuyor en son 55 gun once oldum
O zaman doktora gidip bi regl söktürücü falan kullanıp öyle başka . Yenilenmen tazelenmen lazım öyle düşün. Bide pcos varsa sende biraz geç yumurtlama görebilirsin endişelenme . Ama senin yerinde olsam doktora gider yumurta gelişimini doktorla takip ederek ilerlerdim

gittim ve doktor tedavılık durumda degılsın 12 ay deneme suresı verıyoruz bı takıp ıcın dedı. Eşim de cok destek olmuyor bu tarz seylerı sacma buluyor. Cok doluyumm ahh neysee. Teşekkür ederım anlatımın ıcın. Insallah herkesın gonlune gore olur🥰

Merhaba benimkinide yorumlarmısınız bir kaç gündür kasık bel agrım var 3 eylül öğlen saatlerinde de kıvamlı krem rengi yogun birdefalık kokusuz akıntım oldu. Dün ve Bugün pek agrım yok 30 agustos 2-3 eylülü ve 5 eylül gecesini değerlendirdim her ihtimale karşı acaba test pike yakınlaşır mı ben 2 eylülü pik olarak anlamıştım sonradan silikleşince ama dünde tekrar koyulaştı yardımcı olurmusunuz
Teşekkürler✨

Eklentiler

• IMG_4881.jpeg
    IMG_4881.jpeg
    181,8 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_4884.jpeg
    IMG_4884.jpeg
    50,1 KB · Görüntüleme: 14
X