Gebeliğe Hazırlık nisan ayini ovulasyonla gebelik planlayanlar gelin bu ay beraber bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canım yarın ve Ctesi mutlaka değerlendir ozaman belki çatlamayı yakalayabilirsiniz
Peki canım diyelimki 2 gün koyu çıktı 3.Gün silik çıktı ozaman yumurta çatlamış oluyoya ogunde birliktelik gerekiyomu yumurtanın çatladığı gün

Merhaba kızlar benim de bat 11 Nisan yumurtlama 26-27 Nisan adetimin 20. günü pik oldu heyecanla günlerin geçmesini bekliyorum. Uygulamaya göre pik ve adet beklenen çok farklıydı bu arada telefondaki uygulamaları baz almayın ben mesela 20 - 21. gün yumurtluyormuşum aylarca telefona göre davranmıştık ovülasyon yapınca geçen ay oldu ama kimyasal oldu hayırlısı bakalım bu ay neler olacak

Ben ilk 1 martta adet oldum 5 martta bitti 23 martta tekrar olmam gerekiyordu olmadım hamilede değilim normalde adetim hiç böyle geçilmezdi.Şimdi bu ay tekrar bebek için denemek istiyorum ama bu ay 23 marta olmam gereken adeti olmadım nasıl hesaplayacağım yumurtlama gününü.23 günde oluyorum adet oluyorum

Ben ilk 1 martta adet oldum 5 martta bitti 23 martta tekrar olmam gerekiyordu olmadım hamilede değilim normalde adetim hiç böyle geçilmezdi.Şimdi bu ay tekrar bebek için denemek istiyorum ama bu ay 23 marta olmam gereken adeti olmadım nasıl hesaplayacağım yumurtlama gününü.23 günde oluyorum adet oluyorum
Lütfen yardımcı olur musunuz

Merhaba kızlar benim de bat 11 Nisan yumurtlama 26-27 Nisan adetimin 20. günü pik oldu heyecanla günlerin geçmesini bekliyorum. Uygulamaya göre pik ve adet beklenen çok farklıydı bu arada telefondaki uygulamaları baz almayın ben mesela 20 - 21. gün yumurtluyormuşum aylarca telefona göre davranmıştık ovülasyon yapınca geçen ay oldu ama kimyasal oldu hayırlısı bakalım bu ay neler olacak
merhaba canim benim bat da 12 nisan bizde 3-4 aydir ovulasyonla deniyoruz her ay 15-16 si olurdu yumurtlama ama ilk defa bu ay erken oldu simdi bat gününü bekliyorum yumdan sonra sürekli kasik agrilarim var ve akinti bu arada benimde 25-26 si oldu yum ☺️ ayni gidiyoruz sanirim

Takvime göre 4 Nisandı bat yumurtlama girince 11 nisan olarak güncelledi inşallah beraberce güzel haber alırız. Ben ümitlenmek istemiyorum gözlerim bulanıklaştı bu sabah ama ben kan değerlerim düşük bahar depresyonu yaşıyor da olabilirim onun haricinde vücudumda bariz hiçbir şey yok. Adete 10 kala başlardı şişliğim benim o da henüz başlamadı.

Takvime göre 4 Nisandı bat yumurtlama girince 11 nisan olarak güncelledi inşallah beraberce güzel haber alırız. Ben ümitlenmek istemiyorum gözlerim bulanıklaştı bu sabah ama ben kan değerlerim düşük bahar depresyonu yaşıyor da olabilirim onun haricinde vücudumda bariz hiçbir şey yok. Adete 10 kala başlardı şişliğim benim o da henüz başlamadı.
acaba benimde yumurtala erken olunca bat 12si degilde dahami erken hesaplamam gerekiyor
gerci benim bir kac belirti var ama hamislige yormamaya calisiyorum cünkü 2 ay önce bütün belirtileri neler neler yasamistim okadar emindimki hamile olduguma sonra hüsran oldu tabi akisina birakmak gerek

:KK200:
Teşekkürler
IMG_20210401_130310.jpg
IMG_20210401_130310.jpg
Sizce durum nedir. Yarını da beklemeliyim sanırım

acaba benimde yumurtala erken olunca bat 12si degilde dahami erken hesaplamam gerekiyor
gerci benim bir kac belirti var ama hamislige yormamaya calisiyorum cünkü 2 ay önce bütün belirtileri neler neler yasamistim okadar emindimki hamile olduguma sonra hüsran oldu tabi akisina birakmak gerek
Bence uygulamalar ortalama alıyor dediğin gibi ya ovülasyon takibi ya da sık ilişki daha mantıklı Allah hayırlısı neyse onu versin aynen bende çok belirti kovaladım ama alakası yokmuş

Merhabalar ben varim bat 7 nisan ... ovulasyon testi sparis verdim...gecen ay denedik test yptim negatif cikti bu ay ilk kez ovulasyon testiyle denicem destege cok ihtiyacim var hadi destek olalim birbrimize
Evet insan kendisini anlayan birileri olsun istiyor inşallah ovülasyonla sağlıklı bir gebelik sürecimiz olur 🤗

X