Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:)
ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:)
canımmmmmm nası mutlu oldum anlatamammmmm bu ay çok küsel bi ay olcak inşallllaaaahhhh ayy hayırlı ollsunnnn çiki çiki bom bom:)ay ne küsel yaaa ne dicem bilemedimmm mercimeğini yesinler senin:):nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
haydi kızzzlarrrr sırayla işşşşşallllahhh

inşallaaaaahhhhhhhh hayalbazcım sende dualarından eksik etme bizi, godesinde güzel haberlerini alalım sonrada bize sürünsün hamileleikleriniz:)))))))

canımmmmmm nası mutlu oldum anlatamammmmm bu ay çok küsel bi ay olcak inşallllaaaahhhh ayy hayırlı ollsunnnn çiki çiki bom bom:)ay ne küsel yaaa ne dicem bilemedimmm mercimeğini yesinler senin:):nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
haydi kızzzlarrrr sırayla işşşşşallllahhh
:KK64::KK64::KK64::KK64:
saol hayalbazcım sırayla tadıyoruz rabbim herkeze versin bizlerde sağlıkla kucağımıza alırız inşallah :emir_bebek:

canım perşembe saat 12 de bebeğimi alacağıma inaşşah bu sefer hiç bırakmayacak anneciğini.
bu arada 10 tane 1. kaliteli, 4 tanede 2 kaliteli embriom varmış.

maşallah maşallah canım inşallah perşembeye kadar böyle devam etsinler. ee perşembe 6. gün oluyo değil mi? inşallaaaahhhh tatlım annesini hiç bırakmayacaklar allahın izniyle.[/QUOTE]

Insallah persembeye kadar devam eder tatlim. Canim toplanan gunu biz 1.gun olarak sayiyoruz ama doktor ertesi gunu 1. Gun sayiyorlar.

maşallah maşallah canım inşallah perşembeye kadar böyle devam etsinler. ee perşembe 6. gün oluyo değil mi? inşallaaaahhhh tatlım annesini hiç bırakmayacaklar allahın izniyle.

Insallah persembeye kadar devam eder tatlim. Canim toplanan gunu biz 1.gun olarak sayiyoruz ama doktor ertesi gunu 1. Gun sayiyorlar.[/QUOTE]

yaa benim aklım cumaya gitti ben senin toplaman cuma diye hesapladım, cumartesiydi. yok tamam bende ertesi günü 1. gün sayıyorum normalde drumda öyle demişti bana. hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz canım.

Insallah persembeye kadar devam eder tatlim. Canim toplanan gunu biz 1.gun olarak sayiyoruz ama doktor ertesi gunu 1. Gun sayiyorlar.

yaa benim aklım cumaya gitti ben senin toplaman cuma diye hesapladım, cumartesiydi. yok tamam bende ertesi günü 1. gün sayıyorum normalde drumda öyle demişti bana. hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz canım.[/QUOTE]

Evet canim ya persembe minnosum anneciginin gobusunda en guzel yerine yerlesicek. Insallah bu sefer olur ne diyim tatlim.

bu arada 2 embriyo koyduracaksın dimi godescim, yoksa tek mi drunla konuştun mu hiç?

yaa benim aklım cumaya gitti ben senin toplaman cuma diye hesapladım, cumartesiydi. yok tamam bende ertesi günü 1. gün sayıyorum normalde drumda öyle demişti bana. hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz canım.

Evet canim ya persembe minnosum anneciginin gobusunda en guzel yerine yerlesicek. Insallah bu sefer olur ne diyim tatlim.[/QUOTE]

eveettttttt:)) annesine öyle sımsıkı tutunacak ki bu sefer üzmeyecek seni allahın izniyle tatlımm

:KK12::KK64:
kızlar hamileyimmmmmmmmm :)
ne tuhaf ya hala kendimde değilim
2 haftalıkmış 89.55 değerimiz 5 martta randevum var :KK49::KK49::KK49::KK49:

şükür yaaaaaaa:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
ne güzel bi habr içim bi hoş oldu walla okuyunca darısı başımıza
tebrikler inş. sağlıkla devam eder. kucağına alırsın canım çok çok çok sevindim

kızlar ilk sayfamızdaki ilk listemiz son durum
2. liste mesaj silinmiyo değiştirilmiyoya elleyemiyorum ama 1.liste son durum..
bu arada 2. eski olan liste ne kalabalıkmış bea ne oldu onlara haberim yok merak etttim :KK53:

bu arada 2 embriyo koyduracaksın dimi godescim, yoksa tek mi drunla konuştun mu hiç?

Ah canim yok koymuyor 2 tane. Yasal degil diyor. Kandiramadim bir suru yer koyuyor dedim. Ama ben yapmam diyor nuh dedi peygamber demedi. Zatwn olacaksa teklede olur canim ya. Hersey kismet canim.

Canlarim simdi embriologla konustum 9 tane 8 hucreli, 4 tanede 7 hucreli embriom varmis. Geriden gelenlerde varmis ama onlari dikkate almiyoruz dedi. İnsallah dondurulmusum kalacak.

Canlarim simdi embriologla konustum 9 tane 8 hucreli, 4 tanede 7 hucreli embriom varmis. Geriden gelenlerde varmis ama onlari dikkate almiyoruz dedi. İnsallah dondurulmusum kalacak.

oh oh maşallah ne güzel, canm 5. gün embriyosu koyacaklar dimi? bol su içme tavsiyen için çok tesekkür ederim, inşallah faydası olur bana da..

oh oh maşallah ne güzel, canm 5. gün embriyosu koyacaklar dimi? bol su içme tavsiyen için çok tesekkür ederim, inşallah faydası olur bana da..

Sagol canim evet 5. Gun embriosu konulacak. Sen simdi hangi asamadasin canim. Valla sumu ise yaradi yoksa denkmi geldi bilmiyorum. Sonucta cok faydali bisey su icmek denemekte yarar var. İnsallah sanada cok iyi gelir.

Sagol canim evet 5. Gun embriosu konulacak. Sen simdi hangi asamadasin canim. Valla sumu ise yaradi yoksa denkmi geldi bilmiyorum. Sonucta cok faydali bisey su icmek denemekte yarar var. İnsallah sanada cok iyi gelir.

canm ben şuan doğum konrol hapı kullanıyorum, haftasonu muane var gerekirse hapı bıraktırcak ilaçlar bitmeden, sonraki süreci bende bilmiyorum nasıl bir protokol uygulanacak.. inşallah emeklerimizin karşılığını alırız

canm ben şuan doğum konrol hapı kullanıyorum, haftasonu muane var gerekirse hapı bıraktırcak ilaçlar bitmeden, sonraki süreci bende bilmiyorum nasıl bir protokol uygulanacak.. inşallah emeklerimizin karşılığını alırız

Ay hadi bakalim insallah sorunsuz bir sekilde sona gelirsin sende. Guzel haberlerini bekliyoruz canim. Bol sans diliyorum.

zeynoooooooooooooooooooooo:KK33::KK33:

iklimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :84::84:

hemen bizi bırakıp gitme yaa bizde hamile kalalımda kendimize özel topik açcaz dağılmıcaz unuttunmu:KK59::KK59:

zeynoooooooooooooooooooooo:KK33::KK33:

iklimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :84::84:

hemen bizi bırakıp gitme yaa bizde hamile kalalımda kendimize özel topik açcaz dağılmıcaz unuttunmu:KK59::KK59:

elifffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff :KK60::KK60:
ya cnm ne bırakması kız benimle aynı dönem olan kişilerle bilgi alışverişi yapıyorum sen hamile kalınca hesabına göre sende hangi topikse ona gidicen fıstığım 31 ekim benim ama belli değil sonuçta :KK54::KK54:
sen ne durumdasın cnm uzatma git tedavi ol ara verme cnm ben verdim kaç ay biliyosun sen verme tedavini ol yavri :KK69:

iklimmmmcimmmm senin eşinde sperm sorunu yoktu değil mi????????

X