Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
özlemcim gittiğinde muayene ücreti ödüyor musun, bir iki hafta sonra bende gidebilirim, hazırlıklı olayım.
bide folic plus kullanıyorsan ne zaman bırakılıcak biliyor musun, midemi rahatsız ediyorda, bana 12. haftaya kadar demişlerdi. başka bir şey önerdimi gökhan bey, balık yağı falan?
prolutonu 4 tane kullandım, haftaya son kez yaptırıcam.

Merhaba, kasık ve karın ağrısı bende de oluyor. bazen çokda endişelendiriyor ama ya gazdır yada rahim büyüdüğü içindir diye düşünüyorum.
kanama olduğunda benim drum eski bir kanama dışarı atılıyordur demişti, taze olsa zaten parlak kırmızı renkte olur.
kanama yoksa merak etme canım.
2011 mart anneleri topiği var oraya takılabilirsin baya kişi var.

ay ay ay sevsinler mart annelerini sevsinler maşallah maşallah:nazar:

günaydın kızlar
Sanki günler geçmek bilmiyor daha 3. günüm bitti. Biran önce sonucu öğrenmek istiyorum ve ona göre yolumu belirlemek istiyorum. Kafam çok karışık git geller yaşıyorum. Bazen çok negatifim bazende çok umutlu. Karışık duygular işte. Ama dediğim tek şey var hayırlısı neyse o olsun. Eşimlede konuştum eğer buda olmazsa kızlar tekrar tüp bebek yaptıracağım. Ara vermek istemiyorum.
Umarım bebişim benimledir. Bol bol ananas ve kabak çekirdeği yiyiyorum :)))))
Gerçi olacağı varsa yemedende olur ama genede içim rahat etmiyor ve yiyorum.
Sizleri çok öpüyorum çok fazla gelemiyorum şu testi bir yapim sonra gene aranıza döneceğim.

günaydın kızlar
Sanki günler geçmek bilmiyor daha 3. günüm bitti. Biran önce sonucu öğrenmek istiyorum ve ona göre yolumu belirlemek istiyorum. Kafam çok karışık git geller yaşıyorum. Bazen çok negatifim bazende çok umutlu. Karışık duygular işte. Ama dediğim tek şey var hayırlısı neyse o olsun. Eşimlede konuştum eğer buda olmazsa kızlar tekrar tüp bebek yaptıracağım. Ara vermek istemiyorum.
Umarım bebişim benimledir. Bol bol ananas ve kabak çekirdeği yiyiyorum :)))))
Gerçi olacağı varsa yemedende olur ama genede içim rahat etmiyor ve yiyorum.
Sizleri çok öpüyorum çok fazla gelemiyorum şu testi bir yapim sonra gene aranıza döneceğim.

:) canım..hayırlısı...

günaydın kızlar
hayalbaz tatildi ondan uğramadık:)
godes sık gelmeyince bizde uğramaz olduk pek.

kızlar ne oluyor ya hiç kimse uğramaz oldu.
bende günler geçsede biran önce test yapsam diye bekliyorum. umarım güzel haberler verebilirim.
Yazacakda çok bişey bulamıyorum kızlar bir boşluktayım sanki.

kızlar ne oluyor ya hiç kimse uğramaz oldu.
bende günler geçsede biran önce test yapsam diye bekliyorum. umarım güzel haberler verebilirim.
Yazacakda çok bişey bulamıyorum kızlar bir boşluktayım sanki.

sen pek gelemeyince kimseler gelmiyor.
bizde bekliyoruz seni son 3 gün galiba değil mi.

sen pek gelemeyince kimseler gelmiyor.
bizde bekliyoruz seni son 3 gün galiba değil mi.

canım cuma günü 8. gün oluyor. Birçok kişi 8. günde yaptırıyor ve belli oluyor. Doktorum bana 12. gün yap dedi ama ben dayanamayacağım daha galiba. Zaten varsa azda olsa 8. gündeki değer belli olur diye düşünüyorum. Belki cumartesi yaptırırım bilmiyorum canım. Cuma yada cumartesi kesin yaptırıcam ama.

gulucum 81 evet ilk gittiğimde 150 verdim 10 gün sonra gittiğimde almadılar bayramdan önce tekrar gitcem kesin alırlar, çünkü hemşire ilk kontrolümü söylerken hazırlıklı gelin muayene paralı dedi .bana baştan beri elevit verdiler folic çok önceleri kullanmıştım hiç sormadılar direk elevit verdiler.Hiç bişiy önermedi kan sayımı idrar tahlili istediler giderken götürdüm fakat hiç bişiy demediler.Zaten sinir oldum gökhan çok aceleciydi.hemşireye söyledim zaten biz gidip gelme konusunda sıkıntı yaşıyoruz ne zamana kadar gelcem dedim, şu düşük riskin geçsin en fazla 2 kez gelirsin biz seni yönlendircez dedi.Çok sıkıldım artık yolculuktan oraya varıyoruz 5 dk sürmüyo masaya yat kalk yani böyle.Birde sen öle diyince aklıma geldi ben 5 haftalıkken memlekette kontole gittim merakımdan başka dr,elevit 12.haf sonra kullanılır ben tavsiye etmiyorum doktorunla konuş folic asit kullan dedi ben gökhana bişiy diyemedim acaba sana neden elevit vermediler başta?

canım ben zaten folıc kullanıyordum devam edin dedi. Ben hiç gitmeyim en iyisi zaten 12 hafta bitiyor. Google a gır 2011 mart anneleri yaz cıkar hemen.

zeyno, hayalbaz, elfkaya,gulucum nerelerdesiniz.

benim bugün okulum başladı..okuldaydım yeni geldim..namazımı kılııııp cumburlop yatağa atlıcam..bu arada gene safça bişi yaptım ben adetime 6 gün falan var ben tutup idrar testi yaptım..tabiki ne çıktığını tahmin edersiniz:)öpüyorum

benim bugün okulum başladı..okuldaydım yeni geldim..namazımı kılııııp cumburlop yatağa atlıcam..bu arada gene safça bişi yaptım ben adetime 6 gün falan var ben tutup idrar testi yaptım..tabiki ne çıktığını tahmin edersiniz:)öpüyorum

evet canım çok safça birşey olmuş yani.:)
bugün bende kontrole gittim kistelrim için. 2 hafta önce gittiğimde 4 tane boyutları 5cm-4 cm civarında olan vardı. 3 ü gitmiş sadece 1 tane kalmış o da küçülmüş. içtiğim soğan suyu, civanperçeminin faydası oldu galiba .

canım hiçte safça gelmedi bana valla. Benim daha 6. günüm ben bile idrar testi yapmayı düşünüyorum. Yarın büyük ihtimalle bende yapıcam sonucun negatif çıkacağını bildiğim halde :)))))))))))

evet canım çok safça birşey olmuş yani.:)
bugün bende kontrole gittim kistelrim için. 2 hafta önce gittiğimde 4 tane boyutları 5cm-4 cm civarında olan vardı. 3 ü gitmiş sadece 1 tane kalmış o da küçülmüş. içtiğim soğan suyu, civanperçeminin faydası oldu galiba .

canım süper bir haber bu 1 tanecik kalmış oda inşallah hemen geçer sende tedavine başlarsın canım.

Benim içimde en ufacık bir ümit kalmadı. Kesinlikle tutmadı benimki. Çünkü tutsaydı içime doğardı. Ama üzülmüyorum çünkü hep dua ederken "allahım ne olur tutsun" diye değil "hakkımda hayırlısı ise tutsun" diye hep dua ettim.
Demekki hayırlısı böylemiş. Şİmdi regli olim doktora gidicem bakim hiç ara vermeden tüp bebek tedvisine gene başlayabilirmiyim. Sorun yoksa 2. sini hemen deneyeceğim.
Hepimiz için hayırlısı neyse o olsun.

Benim içimde en ufacık bir ümit kalmadı. Kesinlikle tutmadı benimki. Çünkü tutsaydı içime doğardı. Ama üzülmüyorum çünkü hep dua ederken "allahım ne olur tutsun" diye değil "hakkımda hayırlısı ise tutsun" diye hep dua ettim.
Demekki hayırlısı böylemiş. Şİmdi regli olim doktora gidicem bakim hiç ara vermeden tüp bebek tedvisine gene başlayabilirmiyim. Sorun yoksa 2. sini hemen deneyeceğim.
Hepimiz için hayırlısı neyse o olsun.

ya canım öyle söyleme godes lütfen...tamam kaptırma ama tutmadığını biliyorum falan deme yaaa nolur..tabi hayırlısı olsun güzel dua etmşsin ama tutmuşsa bebişini küstürürsün bak..var ya adet dönemine yakın hep böyle hissediyo insan..benim bu ay aşılama bile olmadığı halde olcakmış gibi bi his vardı içimde..işte adetim yaklaştıkça ümidim kırıldı.bu mübareğin de belirtisi var mı yok mu belli diil yani herşey hem gebelik belirtisi hem yaklaşan adetin..oooff canım nedir bu psikolojimizin bizden çektiği:)çok takıyosan git yarın kan testi yap godes ne dersin.sonuçta aşılamada 10.gün yapılıyodu tüpte daha erken belli olur döllendikten 5 gün sonra transfer olduğuna göre yarın senin aşılama hesabıyla 12. gün falan oluyo

X