Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
evet canımm nişantaşı öyle yaa. banada yakın diye birde güzel kesiyorlar her zaman kestirmediğim için bende oraya gidiyorum.

:1shok::1shok:
aman tanrım bizim sefaköyde 30 tane en az vardır kuaför hepsinde 5 yada 10 :bbo:

ay süper ya benimkide bazen cımbızımı istiyor birde kızıyor banyoda bir yeri var ben kullanınca sonra aynı yerine koymuyorum niye koymuyorsun yerine diye bana kızıyor :roflol: ortak çıktı yaa ona hediye alıcam cımbızzzzz

:roflol::roflol::roflol::roflol:
bizim adamlara bi haller olmuşş :roflol::roflol:

kız nerden çıktın sen hani yarın gelecektin şebekkk

anamdan çıktım şuanda ordayım ablaaaaaaaaa çanakkaleye gittik dün gece bugunde geldik yarın eve döncem hasretinize dayanamadım açtım neti
ne bu saç sakal bıyık kıl tüy meselasi yaa fisfisfis

anamdan çıktım şuanda ordayım ablaaaaaaaaa çanakkaleye gittik dün gece bugunde geldik yarın eve döncem hasretinize dayanamadım açtım neti

hoşgeldin tatlım özledik seni valla yokluğunu çok hissettik valla. Kocalarımızı çekiştiriyoruz işteee

Anacığına selam et. Ellerinden öperiz. Hayatım kocalarımız çok kıllıymış.. Onu konuşuyoruz..
Kıllı olanlar sağ tarafa. Tüysüz olanlar sol tarafa geçsin..
delikafadulden

Benim eşimde kara ben Sarıyım.. Demekki diyorum çocuğumuz kızıl olcak. Ben bembeyazım o kapkara. Kız evet gitmiş kadın kuaförüne. Birde o yüzden fırça yedi benden. Kıskancımdırda az biraz..

aa öyle kızılmı oluyyomuş kaydirigubbakcemile3
ay bende olsam kızardım ama :roflol:
benim eşim sarı ben beyaz :kedi:

valla harika yerlere gittik mutlaka görün derim mikenmel yerler kıslar anıtı,conkbayırını,kitabeleri, vs vs heryeri gezdik çoooookkk güselll bu arada ben gebercem yaa bide yarın burdan eve gitcem 3 saatde öle :eek:

Anacığına selam et. Ellerinden öperiz. Hayatım kocalarımız çok kıllıymış.. Onu konuşuyoruz..
Kıllı olanlar sağ tarafa. Tüysüz olanlar sol tarafa geçsin..
delikafadulden

ayyyyyyy ben eşimden kıllıyım ben ne tarafa geçim :kedi:

valla harika yerlere gittik mutlaka görün derim mikenmel yerler kıslar anıtı,conkbayırını,kitabeleri, vs vs heryeri gezdik çoooookkk güselll bu arada ben gebercem yaa bide yarın burdan eve gitcem 3 saatde öle :eek:

ne güzel canım senin adına çok sevindim en azından bir değişiklik olmuş oldu işte. Birde gitmek istemiyordun canım.
Sen geçsin sana bişay olmaz 3 saatlik yol nedirki senin için :))))

X