Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
belkide başka problemim olmadığı için sadece bunun üstünde duruyorum Allah başka dert keder vermesin allah ağzımızın tadını bozmasın kaydirigubbakcemile3

evet canım allah başka dert tasa vermesin. Hepimiz için öyle. Başka dertlerimiz olsa zaten bu kadar çocuk için aylarımızı günlerimizi saatlerimiz ayıramayız.

anam bunlar nee beni hastaneyemi yetiştisinler yoksa valizimi taşısınlar ama okuması bile cok güzel bee
emzirme sütyen gögüs pedi vıy lohusa tacı nasılmış daha neler duyucam iklim bana şok üstün eşüka sokuyan kıız

accuk değişikik olsun canım iyidir bak fenamız bilgilendik hani olursa bir gün babında boshayallersmile

valla ben diyorum bebeğim olsun son kuruşuma kadar herseyini alcam en iyisinden kendime bişi almıcam ona alcam herseyini inşallah o günler gelirse eğer ............

benim kuzenler eşiminde kuzenleri bana diyolarkı bebelrini bi kere gyidikeri giysiler benben olursa sana verceez diyolar ben cevap vermedım siz olsanız gıydrrmisiniz

baktımda cook yenı hıı buarada kocamda marka takılır emınım bebısnıde aynısını yapar ama ölşe dediler bende bişe demedim

kızsa benle erkekse babacığıyla ayını giydirmeye özen göstericem :asigim:

ben hayır dedıgımde bana dedikleri bebegin yedi helal giydigi haram hemen kuculuyo bı kere gıydırdık olmuyo sonra sende bı keer gıydırır bıırne verırısın dediler bıde kocamın eşinden almam ama benım kuzenler benı cok severler kız kıyafetleri mıne etekler falan saklıyolar ne bılım ama hayırlsı benım bebiş hayırlsıyla dunyaya gellsın dusunuruz

X