Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kıslar selamlar naber ben okuldayım ara dere yazdıklarınızı okudum derse gitcem şimdi öptüm hepinizi..GODES tüpe kesin karar vermişsin hayırlı olsun grşrk face de türk bayraklı mısın emin olamadım ekelmedim

hadi hayırlısı olsun canım .Randevunu almışsın. Hiçbirşeyi stres etme tamamen kafanı boşalt öle başla tedavine.:1hug: dualarım seninle.

ya aslında çok rahatım niyeyse pek hayra alamet değil bu rahatlık. Sanki gidicem hemen hamile kalacakmışım gibi geliyor. Saçma ama öyle geliyor

inaşşallahhhhhhhhh çok çok iyi geçer. sedef hn çok cana yakın biri gibi görünüyor ama tabi önemli olan doktor sonuçat. neye takıldım biliyormusun canım. EMre prof değilya o birazcık soru işareti bıraktı kafamda

bende baktim adam 70 dogumlu genc valla, ama onemli olan embriyolog takimiymis cnm onlar dooleyecek bbegi

ya canım dışarı çık hep evdesin yaaa. Yokmu arkadaşın falan gidebileceğin bir yerlerde yemek yiyin çay için. SIkılırsın tabi

bugun gitcem birazdan ama hiç içmden gelmiyo gitmezsemde ayıp olur bilmiyorumkismile

kıslar selamlar naber ben okuldayım ara dere yazdıklarınızı okudum derse gitcem şimdi öptüm hepinizi..GODES tüpe kesin karar vermişsin hayırlı olsun grşrk face de türk bayraklı mısın emin olamadım ekelmedim

evet canım tüp bebek karar verdim Soyadımı yanlış yzaıyorsunuz yaaaaaaaaa dikkat edin yanıltıyor sizi

ya aslında çok rahatım niyeyse pek hayra alamet değil bu rahatlık. Sanki gidicem hemen hamile kalacakmışım gibi geliyor. Saçma ama öyle geliyor

Neden saçma olsun ki böyle düşünmen çok güzel , hamilelik önce beyinde bitiyor güzel düşün ki sonuda güzel olsun .. benim doktorumun ilk sözü kafanı boşalt öyle gel , o da bende mümkün değil malesef.

bende baktim adam 70 dogumlu genc valla, ama onemli olan embriyolog takimiymis cnm onlar dooleyecek bbegi

evet ya yaşıda küçük benimde takıntılı oldğum şeyler yaş küçük oldumu prof olmadımı biraz nedense geri adım atasım geliyor.

Neden saçma olsun ki böyle düşünmen çok güzel , hamilelik önce beyinde bitiyor güzel düşün ki sonuda güzel olsun .. benim doktorumun ilk sözü kafanı boşalt öyle gel , o da bende mümkün değil malesef.

inşallah güzel başlamak istiyorum bu sefer geçmişi silip yeniden. Takılıp kalmayacağım olmadı olmadı diye olacak eninde sonunda olacak. Biliyorum Allah beni sınıyor. Ben hayatta istediğim herşeyi hep geç elde etmişimdir. Buda öyle olacak. geç olacak ama temiz olacak

X