nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

Ay kizlar saka gibi bu aksam ugurlu aksam hamile saysi 3 oldu inanamiyorum.hepinizi sevgiyle kucakliyorum kizlar ALLAH SAGLIKLA KUCAGINIZA ALMAYI NASIP ETSIN!!! Massallah da diyelim nazarlardan korusun kizlar gercekten coooooik sevindim darisi tez vakitte bizimde basimiza insallah..ücünüzüde opyorum kocamaaaan

Kızlarr beni baş köşeye oturtun hamileyim çok şükür Allah'a.Darısı sizlerin başına süperrr bir olay buhihoyyyt

Canım seni ve diğer anne adaylarımızı canı gönülden tebrik ediyorum.Rabbim sağlıcakla almanı nasip etsin inş kucağına.Darısı hepimizin başına...İnş çifter çifter alırız kucağımıza...kaydirigubbakcemile5

Çok sağol canım cok tesekkür ederim darısı senin hepinizin başına inşş en kısa zamanda.hepimiz cocuk bahcesine dondurelim buraları inşş:Saruboceq::sm_cool:

beni de nisanda bekleyenlere ekleyin.
benimde 10 nisan doğum günümdü.iyi haberi bekledim.12 sinde adet görmem gerekiyordu.gecikti.
ama..... bugün 22 nisan hala ii haber yok.test yaptım negatif.adette görmedim. ne olcak şimdi??????????????????
ne olur aynı durumda olan varsa cvp yazın.

canım benim ben 12 nisandan beri bekliyorum.ama testler negatif çıkıyo.adet olsam tamam dicem bidahaki aya kaldı umutlarım.ama testler negatif çıktıkçada başka hastalık mı var diye korkuyorum. çıldırcam

arkadaşlar
hamileleri tebrikederim darısı bizim başımıza enkısa zamanda bize dua edin:CüvCüv::CüvCüv:

demet gel gel hamileler var anammmmmmm herkes hamile kalıyoyo yaaaaaaaaaabiznezaman kalacağızsenağlama :bbo:

Son düzenleme:
demet gel gel hamileler var anammmmmmm herkes hamile kalıyoyo yaaaaaaaaaabiznezaman kalacağızsenağlama :bbo:

nagihancım ne olur üzülme canım yyaa,allahım en kısa zamanda sanada nasip etsin inş hayırlısıyla valla yazını okuyunca çok üzüldüm canını ne olur sıkma arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…