nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

nagihan ne kuaranı yani ne okuyosun bende dün internetten meryem suresini okudum etkilendim

hahaha:roflol::roflol:kıs beni güldürdün allah senide güldürsün yok ucuz 10 milyon fazlada dil zaten inşallah canım ne b....... k bulursam deniyorum acaba çok şey denediğim içinmi olmuyo ne inşşallhhhhh olabildiğince çok çocuğum olsun valla:lepi:
inşallah enkısa zamanda olur ben daha hiç macun denemedim ama bu size yazdığımı deniyeceğim hastalanırsam ama ben hastalanmıyacağım içimde bir his var
hpt honey bendede bızına dıye bı macun var bı bak bakalım nasıl bı macun denemedım ama bı arkadasım almıstı

canım senin adetine gelince ben şaşırdım bende aşılama yaptırdım öyle olmamıştı belki için iyice temizliyordur yıkıyorlarya

ama ben sadece ıncır ıcerek yumoslarımı buyuttugumu bılırım ıgne tedavısındeyken gonalflerle zor buyuyordu sımdı hıcbır ılac kullanmadan sadece ıncırle ovulasyonum olur

bende yumurtlama da çatlamada hiçç bişi yok ama olmuyo işte ayrıca saol canım bilmiyordum soğandan sonra incirin olduğun u inşşall içindeki his doğrudur evet ablamda öle dedi ben hep kahverngiyle başlayan regli olurdum bu sefer korktum içim temizleniyodur macunu kullan bi faydaı olur eminim

sırıne canım benım ben karsıdayım yanı avrupa yakasındayım capa tıp fakultesıne cok yakınım

nagıhan bırsey dıcem sana zahmet olmazsa ya bana meryem suresını maıl olarak gonderırmısın ben buldumda cok karısık geldı bana anlamadım sen bıara yaz bana yaaaaa

nagişim yok yaa eşimde bilgisayarı alıyo arasıra çalraı takip ediyor. o yüzden gecikiyorum. demetcim bende tarabyadayım. dün bende beşiktaşta dolaştım ...

nagişim yok yaa eşimde bilgisayarı alıyo arasıra maçları takip ediyor. o yüzden gecikiyorum. demetcim bende tarabyadayım. dün bende beşiktaşta dolaştım

demet benim o zaman bugün üçüncü günüm sayılacak.... dr bana 3.. günü testleri yaptır dedi napçam yaa

canımsayfayı söylesem anlarmısın arapça biliyormusun ikitane meyrem suresi benim manalı kur an ordan anladım meyrem ananın olmamış evlenmeden yaradan ona vermiş

oh ya millet geziyor beşik taşta sahilde olmu yo ama ya benim kide arabayı yıkayıp yerine koyuyor

ya bırsey dıcem ılk once sırıne sana dıyım testlerını yaptır aslında yaptırmadan dr ara durumu soyle ona gore yaptır nagıhan ya safaları alırım da ben adetlıyım daha lekelenme seklınde gelıyo dokunamam dımı kuranıkerıme

:)))))kaydirigubbakcemile3 eşim önce beni gezdirdi sora maça gitti. bende arkadaşla istinye parkta alışveriş yaptım stres atmak için ama atamadım baş ağrısından komaya girdim mideme de vurdu... ölüyodum eve zor attım kendimi... üzüntünün sonu böle oldu işteee. bebek bebk diye kafaya takarsan

X