nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

DUNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI

****sevo81.........::CüvCüv::*******

1)KARDELN.....1.....NıSAn?

2)D.E.S.ı.R.E....1....NıSAN?

3)MANANUR.....1.....NıSAN?:

4)merseray.......4.......nisan:uhm:

5)esrtml....4....nisanhihoyyyt

6)NıSABEYZA....5...NıSANhihoyyyt

7)sena10.......5......nisanhihoyyyt

8)tektanem.......6.....nisanhihoyyyt

9)CHRıSTıAN_LOUBOUTıN......6.....NıSANhihoyyyt

10)DERYADERYA.....7......NıSANhihoyyyt

11)cıcekcık........7.........nısanhihoyyyt

12)hamura.......7.....nisanhihoyyyt

13)eslemim....7.....nisanhihoyyyt

14)NıSA3.......7......NıSANhihoyyyt

15)hulya80.......7......nisan

16)eylem eylem......8......nisanhihoyyyt

17)elifyaren.....8.....nisanhihoyyyt

18)realnese......8......nisanhihoyyyt

19)babygame.....8.......nisanhihoyyyt

20)merm....8.....nisanhihoyyyt

21)BRC1769......9......NıSANhihoyyyt

22)Dilşahım......9......nisan hihoyyyt

23)aslı_ist.......12......nisan....hihoyyyt

24)umut31.......12....nisanhihoyyyt

25)daisy84.........12.....nisanhihoyyyt

26)telsin......12......nisan

27)nagıhan.........13........nısan hihoyyyt

28)ummahan_d.......13....nisanhihoyyyt

29)prettybaby.....13......nisanhihoyyyt

30)BTRKLC...13....NıSAN

31)my_lıttle......14.....nısanhihoyyyt

32)tırtıl klebek......14......nisanhihoyyyt

33)samyelım......14.....nisanhihoyyyt

34)BUMUYANı....15.....NıSANhihoyyyt

35)TUNESAR....15....NıSANhihoyyyt

36)sweetbaby...15....nisanhihoyyyt

37)acier......16......nisanhihoyyyt

38)der_35....18......nisanhihoyyyt

39)kuskonmaz.....18.....nisanhihoyyyt

40)nehir67.......19.....nisanhihoyyyt

41)bonus55.....20......nisan

42)berfe.......20......nisanhihoyyyt

43)kestane.......21......nisanhihoyyt

44)fatmazehra......21.....nisanhihoyyyt

45)sweet33......24.....nisanhihoyyyt

46)womarch....24....nisanhihoyyyt

47)demet_yaren......25....nisanhihoyyyt

48)GıZEMX......25......NıSAN hihoyyyt

49)white_rose23........26......nisanhihoyyyt

50)DALıA.....27.....NıSANhihoyyyt

51)hpthoney.....27.....nisanhihoyyyt

52)pslokum.......27.....nisanhihoyyyt

53)beyazgelıncık.....28.....nisan

54)sugıbıyım....29.....nisanhihoyyyt

55)srnrc.....29......nisanhihoyyyt

ARKADASLAR SADECE ADET TARTIHLERINIZI YAZIN BEN EKLIYORUMMMMMM

Son düzenleme:
arkadaslar sadece adet tarıhlerınızı yazın lısteyı kendınız eklemeyınnnnnnn 100 kere dedırtmeyınnnnn karısıyo ve ben sonra ıkı saatte duzeltıyortummm

ay nagıhan nasıl olımmmm cok guzel bı hava ıst ama yollar kapalı oldugu ıcın trafık malummmmm obama gelıyor lanet olmus trafıkkkkk cıkalım dedık sahıl yapalım pısman olduk geldık

slm kızlar yoksunuz yinee?? dün de ben yoktum... bana gelenler bugün geldi:KK43:((( kesin sonuç... ama listeyi sondan yakalıyorum 29 nisan:)))) nagihancım şu karışımı bende denemeye başlıyorum.. bal tarçın çörek otu dimi şekerim....
evet çörek otunu eziyorsun balı tarçını karış tırıyorsun sabah akşam aç karnına yiyiyorsun 1kaşık hadi allah denk getirsin bana dua edin tamammı
nagihan senin bulduğun macun nasıl bilmiyorum ama benim aldığım kavanozda satılıyo içinde bi çok tohum var ne bilim işte bi deniyim dedim bu gün benimde regli biteli üçüncü günüm üç gündrü deniyorum acayip karnım ağrıyo intap varmış gibi hayırdır inşşalh hayırdr inşşalh ya bide benim 3 haftadr acayip belim ağrıyo neyin nesiyse nagiş senin bulduğun karışım ne?

canımbenim bulduğum ileriki sayfalarda ceviziçi soğan tohumu ve susam yağıilavesiyle macun haline getiriliyorbakla iriliğinde getirilip günde 3 5 tane yutuluyor istiyorsanız sayfayı taşıyayım:emir_bebek: a.s

anacımmmmm benım lekelenme hala devam etme asılamadan dolayımı oldu bu adetı cok uzun durdu bı turlu temızlenemedımmmmm habıre aqbdest alıyorummmmmve bozuluyo

benim aldığım macunu merakedenlerrrrrrrr AKZEL ballı bitki karışımı ıÇıNDEKıLER:keten tohumu .civan perçemi papatya adaçayı üzerlik tohumudamla sakızı arı sütü polen bal ısırgan tohumu gingseng vanilya keçiboynuzupekmezi kına kişkişçörek otu kaküle şalgam tohumu hindistan cevizi tarçın kebabiye karanfil daririfülfül besbase beyaz biber safran miks havlıcan zencefil udi hindi bunlar kıslar erkek içnde var

oooofff of ana cım bune bence sen ikiz üçüz doğurursun bunlarla hayırlısı kaça aldın

anacım gezım dedım olmadı merak etme kızlar az once bırsey sordum asılamdan sonra boyle adet uzun surermı

demet allah aşkına banada söyle nasıl yapıyorsun listeyi bende yapmak istiyorum hhhhhaaayt:jeyyar:

oooofff of ana cım bune bence sen ikiz üçüz doğurursun bunlarla hayırlısı kaça aldın

hahaha:roflol::roflol:kıs beni güldürdün allah senide güldürsün yok ucuz 10 milyon fazlada dil zaten inşallah canım ne b....... k bulursam deniyorum acaba çok şey denediğim içinmi olmuyo ne inşşallhhhhh olabildiğince çok çocuğum olsun valla:lepi:

hpt honey bendede bızına dıye bı macun var bı bak bakalım nasıl bı macun denemedım ama bı arkadasım almıstı

hıcbır kur aynı anda kullanılmaz demıstı saracoglu hoca ama bence cok karıstırma zaten sogan suyu bıtmeden ıncırı denıyemezsın aaa bıde macun denıyonj sen bence karıstırma

X