🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Şimdi doktordan çıktım canım 18 mm yumurtam olmuş yarın sabah iğneyi olucam bende inşallah
Ayyyyy yaşasıııııııııııın famera ile ee kaçta olcaksın iğne bide 36 saat sonrasını nasıl ayarlayacaksın? Saatini sana mı ayarlamanı söyledi doktor yoksa sana mı saat söyledi

Ayyyyy yaşasıııııııııııın famera ile ee kaçta olcaksın iğne bide 36 saat sonrasını nasıl ayarlayacaksın? Saatini sana mı ayarlamanı söyledi doktor yoksa sana mı saat söyledi
Canım sabah 10 da çağırdı iğneyi vuralım dedi cumartesi gece 12 dede ilişki olacak mutlaka dedi hepsini kendi hesapladım doktorum inşallah hepimiz mutlu haber alırız ya

Kizlar uygun yumurtlma günü ve düzenli adet görüyorum ama testler hep silik çıkıyor ya 21mart adet gordum25 de bitti 30 günde 1 adet goruyorum

Eklentiler

• IMG_20230405_150155_992.jpg
    104,8 KB · Görüntüleme: 27
Kizlar uygun yumurtlma günü ve düzenli adet görüyorum ama testler hep silik çıkıyor ya 21mart adet gordum25 de bitti 30 günde 1 adet goruyorum
Devam et bence biraz daha silikleşip koyulaşabiliyormuş. Pik öncesi özellikle. Bir de hep aynı saatlerde yap diyorlar ilk idrardan sonraki idrarla

Ypiyorum canım hep aynı hep aynı yani hiç bir şekilde bir tık bile koyulaşma yok ya

Başka neler dedi ilaç farklarını sordun mu
Canım onu sormadım ama benim normaldede 1 tane yumurtam büyüyüp çatlıyordu ilaç kullanmadanda neden daha fazla büyümedi 1 tane büyüdü diye sordum doktorumda içimi rahatlattı çok şükür zaten istenilen 1 yada 2 yumurtanın büyümesiymiş 2 den fazla olursa riskli oluyormuş ilişkiyi bile yasaklıyor muş benim doktorum. Sen tüp bebek hastası değilsin 5-10 tane yumurtanın büyümesinin sana faydası değil zararı olur hem boş yere rezervin azalıyor hemde çoğul gebelik riski oluşuyor dedi.

Evet evet 1 tane yumurta var diye üzülmek saçma bence neden diye sorarsanız 2-3 yumurta olsa spermler dagilcak şans daha düşük ama tek yumurta da hepsi bir birine yükleniyor bide kaliteli olursa tabi şansımız %50 daha çok artıyor bence

Ay hiç bu açıdan bakmamıştım vallaha bende tek yumurta gelişti diye üzülüyordum inşallah sen pozitifi görürsünde peşindende biz geliriz

Ypiyorum canım hep aynı hep aynı yani hiç bir şekilde bir tık bile koyulaşma yok ya
O zaman sizin de yumurtanız çatlamıyor olabilir. Bunu doktorla paylaşarak bir görüşme yapabilirsiniz. Destekleyici ilaç başlar polikistiğiniz var mı acaba

Yok cnm öyle bsy zaten benim iki tane de cocgum var yani bilmdmki smdi

Arkadaşlar femere ve ovrilite kullandım 20 mm yumurtam catladı ancak 7 gun sonra gittigimde sagda 24 mm yumurta gordu doktor kistte olabilir dedi sizce ilk yunurta döllenseydi sagdaki oluşur muydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…