🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Evet mantıklı rezerv azalır. Sağlıkla büyüsün inş yumurtalarımız sonra bebeklerimiz

Bugün ara ara belime ağrı girmeye başladı çok hafif. Adet öncesinde de 1 hafta önce başlardı benim böyle ağrılarım

Merhaba. Biz ayni gunlerde adet olmusuz. Doktorda ayni gune çagirmis. Bendede pcos var. Bu gun belli oldu. Bana dyufaston bide klostilbegit diger adi ( klomifen) yazdi. Adetin 5ci-9 gunu kullanacagim. InseAllah rabbim herkesi sevindirsin.

Şiddetli degil ama gelip gidiyor yarın 7. Gün olcak acaba Bi test yapsam mı sabahtan hcg var mi yok mu diye
Daha hiç yapmadın değil mi. Bence yapabilrsin test alabiliyorsan 2 günde bir sanah tekrarlar takip edersin aklına bu kadar takılıyorsa

Merhaba. Biz ayni gunlerde adet olmusuz. Doktorda ayni gune çagirmis. Bendede pcos var. Bu gun belli oldu. Bana dyufaston bide klostilbegit diger adi ( klomifen) yazdi. Adetin 5ci-9 gunu kullanacagim. InseAllah rabbim herkesi sevindirsin.
Amin inş canım sana ne için verdi şu an nasıl bir yol izliyorsunuz? Benim de haftaya çarş randevum bir yumurta görmeyi beklerim dedi. 17sinde de pregesteron testi yaptırmamı istedi

Kizlar ovulasyon testi bunlar gebelik olma şansı varmı acaba bugün yaptim daha farklı

Eklentiler

• 16807936771696145604065600082068.jpg
    150,2 KB · Görüntüleme: 49
Canm sana şöyle soyleyim ilaç bişey kullnmdm diğer gebeliklerin dede kullnmdgm.icin bişey dyemiycem ama sana tüm yptigim testleri bı atım 21 adet oldum 25 bitti

Eklentiler

• IMG_20230405_150155_991.jpg
    174,5 KB · Görüntüleme: 44
Canm sana şöyle soyleyim ilaç bişey kullnmdm diğer gebeliklerin dede kullnmdgm.icin bişey dyemiycem ama sana tüm yptigim testleri bı atım 21 adet oldum 25 bitti
Bu testler doğruysa henüz pik görmemişsin henüz hamilelik de yoktur diye düşünüyorum

Bu siliklikler çok normal çünkü vücudumuzda lh değeri hep var pik yaptığı zaman lh değeri artmış oluyor yani sen ne zaman yaparsan yap o silik çizgiler illaki çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…