🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Ay hadi bakalım benim yumurta sönmüş önceki adetten kalmış meğersem regl olmadan 14 mm gelişmişti ama sağlıklı olması tabi 28gün gecikme üstüne. İnş yenisini oluşturur vücudum
İnnşallah yaa olşturur tabi allah izin verirse dua edelim bol bol isteyelim bide avakado tüketmek iyiymiş bnde tüketiyorum bal propolis başladim bide bakalım regli bekliyorum ayın 15i

Kızlar merhaba bende bu ay ilk defa femara kullandım döngüm normalde 29-30 günde bir oluyor adetin 11. Günü 13 mm 1 tane yumurtam vardı doktor yarın tekrardan kontrole çağırdı ama ovülasyon testi ilede takip ediyorum ben hala daha pik olmadı sanırım ilaç bende ters tepti geçen ay adetin 14. Günü 18mm yumurtam vardı ilaçsız kendiliğinden gelişen bu ay femara kullandım işler kesat

İnnşallah yaa olşturur tabi allah izin verirse dua edelim bol bol isteyelim bide avakado tüketmek iyiymiş bnde tüketiyorum bal propolis başladim bide bakalım regli bekliyorum ayın 15i
İnş canım propolis evde var iyi geliyorsa ben de içeyim 1 kaşıknya

Belki yeterli boyuta ulaşır canım geçen aydan önce ekxtrq bir ilaç kullanmış mıydın acaba duphaston tarzı

Ovulasyon testine çok güvenme bende ikinci çizgi bile çıkmıyordu ama 1tane yumurtam varmış

Ovulasyon testine çok güvenme bende ikinci çizgi bile çıkmıyordu ama 1tane yumurtam varmış
Aaa ben geçen ay ovülasyon testiylede takip etmiştim yine 18 mm yumurtamda pik çıkmıştı senin kullandığın test hangi markaydı canım çok şaşırdım

Aaa ben geçen ay ovülasyon testiylede takip etmiştim yine 18 mm yumurtamda pik çıkmıştı senin kullandığın test hangi markaydı canım çok şaşırdım
Birgebeningunlugu sayfasından almıştım belki ben yanlış yaptım bilmiyorum ama normalde her testte illaki silk çizgi çıkar lh değerinden dolayı bende o bile yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…