🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Amin inş canım sana ne için verdi şu an nasıl bir yol izliyorsunuz? Benim de haftaya çarş randevum bir yumurta görmeyi beklerim dedi. 17sinde de pregesteron testi yaptırmamı istedi
Bebek icin 2 senedir evliyim. Bebegmiz olmuyor 26 yasimi dolduracagm yaknda. Esimde sperm örnekleri cok iyi. Bende polikistoz var. Bide tuplerimden sol tarafki kapali. Ama doktor tupde polikistozda sorun degil dedi. Bir sure boyle tedavi edelim, gerekirse...diger tupude acariz. Su an, sadece dyufaston be klostil begit kullanacagim. Klostilbegit, Turkiyedeki klomifen ilacidir. Ben su an Rusyadayim. Kendimde Azerbaycanliyim. InseAllah her sey duzelir

Yumurtlma günü dün ve bugün dün olmdi bugün dedik yine yok adetimede 13 gün kaldı acaba erken yumurtlmami oldu

Kizlar akıntı ile az bişey kan değil pembemsi fln bsy geldi ne olbilir ya

Yumurtlma günü dün ve bugün dün olmdi bugün dedik yine yok adetimede 13 gün kaldı acaba erken yumurtlmami oldu
Bnde gebelik var semek için erken diye düşünüyorum lh yüksekliğine bağlı pikler gerçekleşiyor dha sürw var önmzde regle 6gün kala yapmaya başlayabilirsin geb testleri

Alttakini 17.02 de yptim az önce lavobaya gittiğimde az bişey pembemsi şeklinde bişey geldi pecetye akıntı ile bidaha yptim usteki çıktı

Eklentiler

• 16808079722846772405427027416207.jpg
    156,9 KB · Görüntüleme: 39
Alttakini 17.02 de yptim az önce lavobaya gittiğimde az bişey pembemsi şeklinde bişey geldi pecetye akıntı ile bidaha yptim usteki çıktı
Pik olmaya yaklaşmış bence koyulaşmış gibi geldi bikaç gün daha takip edin bence bu haftayı da güzel değerlendirin derim ben

Koyulaşma var ama şöyle bişey akşam yptgim köyü şuan yptgim.ise silik çıktı ve az önce akıntı ile leke geldi az vsy

Zannetmitorum canim yaa ilaç kullandn mi dedm ama cvp gelmedi klomen falan kullansan blki 2.kez yumurtlama dicem de bikmiyorum

İlaç kullnmdm cnm iki cocgum daha var benim bı sorun oldgunu dusunmedm icn o tür bişey olmadı

Tuvalete gittiğimde idrarım boşa gitmiş gibi geldi
Kendimi tutuyorum valla yarın 7 sonra 8 oturduğum yerden sayıyorum aslında bu kadar takmak ta iyi değil ama elimde olan bisey değil zaten hafif bel ağrım var bugünde şeffaf az az akıntı başlamış yani ne bileyim sanki olmamış gibi geliyo ümidim birden gidiyo sonra neden olmasın diyorum kendimi düzeltiyorum hemen değişik bir psikoloji

Şimdi daha iyi anladım canım. Amin inş düzelir tabi bebek de olacak inşallah

Olmazsa ne olacak, dua edip diğer aylara diyeceğiz daha genciz, diğer sağlığımız gayet yerinde. Bebek için uygun şartlar oluşacak ve bebek gelecek. 1 olmaz 2 olmaz 5 olmaz 10 inş olur. Engel bir durum yok ki sonuçta

Evet çatlayan yumurta sağlandı bu gece saçma bi ağrı girdi birden belimmi kaasigim mi çözemedim ama sağ tarafımda yarın 7. Günüm acaba belirtiler yeni mi başlıyor
Yani zaten 3. Gün başlaması saçma olurduşimdi iğne yapılıyor, 1,5 gün sonra değerlendirmen lazım zaten 2 günü imkanı yok belirtinin. E bu bebek bi de döllenecek tutunacak derken 6-9 günde anca başlar zaten bence

Tabi dolleninxe 5-6gun içinde mi ne rahime yerlesiyormus ya acaba mi dedim kafamda saçma düşünceler

Tabi dolleninxe 5-6gun içinde mi ne rahime yerlesiyormus ya acaba mi dedim kafamda saçma düşünceler
36 saat sonrasına 6 gün ekleyince ne zaman yapıyor bir de hormonların yükselme zamanı var ama belli de olmaz hazırla bekliyorsa askerler

36 saat sonrasına 6 gün ekleyince ne zaman yapıyor bir de hormonların yükselme zamanı var ama belli de olmaz hazırla bekliyorsa askerler
6 gün iğneyi vurulalı olduysa yumurta catlayali bugün akşam 10.30 da dolu dolu 5 gün oluyor neyse ya 5-6 gün sonra sonuç belli olucak zaten hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…