🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Allah'tandır aynı gün randevum vardı zaten şimdi iğneyi vuruldum bekliyorum ama ya heryere dicem artık bende hiye belirti yokkkk
Valla bendede yok canım belirti ama ovülasyon testi yaptım baya koyulaşmış muhtemelen 16 mm felandır yumurta yarında 18 olur iğneyi verir doktor senin kaçıncı günün iğneden sonraki

İlk testi ne zaman yapacaksın canım
Ya burda herseyi okuyoruz 10. Gün iğne etkisi geçen arkadaşlarımız var bende belki 10. Gün başlarım diye düşündüm en azından iğne etkisi hala var mı yok mu görmek için zaten ben duphaston da kullanıyorum eğer ki bebis olmamışsa erken sokturcek o ilaç belki teste bile gerek kalmadan son 4 Gün kaldı onu da birakcam

Duphaston neden vermişti canım doktorun ne işe yarıyor

Birgebeningunlugu sayfasından almıştım belki ben yanlış yaptım bilmiyorum ama normalde her testte illaki silk çizgi çıkar lh değerinden dolayı bende o bile yoktu
Yumurta yoksa çıkmayabilir bence ya. Sonradan oluşmuştur.

İnş vardır ya hiç test yaptın mı henüx peki

Duphaston neden vermişti canım doktorun ne işe yarıyor
Ben iğne günü ile birlikte estrofem ve duphaston a başladım 5 gün estrofem 10 gün duphaston dedi doktorum bebeğin tutulmasına yardımcı dedi eğer bebis olursa. Olmazsa da adetini sökecek dedi estrofem dün sonuncusunu içtim iste duphastona devam ediyorum. Ben 3 ay boyunca da kullanmistim duphastonu adetim düzenlemesi için. Ayrıca bide pikos kullanıyorum yaklaşık 1 buçuk aydır içinde broşürü vitamin folik asit hersey var o da yumurta kalitesi içinmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…