Çatlatma iğnesi

Yok ben bugüne kadar hiç test yapmadım ilk defa bugün yaptım erken gebelik testi dedim belki iğnenin etkisiyle pozitif çıkar deneyeyim dedim sadece ama negatif gördüm yani testi iğnenin altıncı gününde yapmış oldum reglimin 5.gününde Klomene başladım doktorun verdiği bir vitaminle birlikte doktor gün verdi 21 Ağustos‘ta gel diye o gün yumurta boyutu 27 mm idi bulabilirsen iğneyi al yaptır dedi olumsuz olursa da üzülme tekrar gel takibini yapalım dedi
21 Ağustos adetinin kaçıncı günü oluyor genelde 13-14. Günde iğne yapılıyor inşallah kısa zamanda kavuşuruz kalbini bozma yine ümit halinde olmak da bir dua gibi

21 Ağustos adetinin kaçıncı günü oluyor genelde 13-14. Günde iğne yapılıyor inşallah kısa zamanda kavuşuruz kalbini bozma yine ümit halinde olmak da bir dua gibi
Tam 14. Günümdü iğneyi vurulduğum 27mm sağlıksız yumurtamı bilgin varmı doktor hiç öyle bir şey demedi ama burada okuduklarım onu gösteriyor

Tam 14. Günümdü iğneyi vurulduğum 27mm sağlıksız yumurtamı bilgin varmı doktor hiç öyle bir şey demedi ama burada okuduklarım onu gösteriyor
Doktor çapını hesaplayıp 2 cm şeklinde olunca iğneyi yapıyor 27 mm biraz büyük ama önemli olan iğne sonrası doktorun çatlayıp çatlamasını usg kontrol etmesi orada folikülün boşluğu net belli oluyor sağlıklı bir çatlama olduysa da sadece beklemek kalıyor geriye

Doktor çapını hesaplayıp 2 cm şeklinde olunca iğneyi yapıyor 27 mm biraz büyük ama önemli olan iğne sonrası doktorun çatlayıp çatlamasını usg kontrol etmesi orada folikülün boşluğu net belli oluyor sağlıklı bir çatlama olduysa da sadece beklemek kalıyor geriye
İğne sonrası kontrol etmedi olmazsa üzülme yine gel dedi

Evet bende de olmuştu hatta yürürken bile çok zorlandım fakat bu ay olmadı bende adet oldum nasipse diğer ay inşallah
Çok şükür okadar değil ağrım ama katlanabilirim her ne olursa yeterki olumlu olsun sizin hakkınızdada en hayırlısı neyse o olsun rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur umudumuzu yitirmeyelim hiçbi zaman inşAllah önümüzdeki ay güzel haberlerinizi alırız🤲🌷

Birde diyor ki enişte kıymetimi bilsin 🤣🤣🤣 burada üç doktor a gittim üçü de aynı şeyi dedi ben yanlış anlatmışim adet bitimindenmis 🤣🤣🤣🤣🤣
He adet bitiminden sonra zaten bir dolu bir boş yapınca olur diyor genel olarak doktorlar.😂😂 Benim doktor da oo sende top var tüfek var sen savaştan kaçıyon diyor hepsi tuhaf bunların 🙈😂

Kızlar bişey sorucam
İğneyi yağtığım gun ve sonrakı gun ilişki yaşandı bızde yanı tam 12 ve 36. Saatlerde yaşandı
Ama sonrasında yaşanamadı şehir dışı sebebıyle
Yetersız gelmişmidir sizce?

Çok şükür okadar değil ağrım ama katlanabilirim her ne olursa yeterki olumlu olsun sizin hakkınızdada en hayırlısı neyse o olsun rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur umudumuzu yitirmeyelim hiçbi zaman inşAllah önümüzdeki ay güzel haberlerinizi alırız🤲🌷
İnşallah çiçeğim evlat isteyen yolunu bekleyen herkese rabbim kolay ve hayırlı bir şekilde nasip etsin inşallah💙

Kızlar ben 07/08/2024 tarihinde çatlatma iğnesi vurdum kendime ve 09/08/2024 tarihinde de ilişki oldu gün aşırı şekilde ve bugün 14.günümdeyim iğne sonrası hafif kasık ağrılarım oldu ama bir haftadır bel ağrısı,kasık ağrısı ve bacak ağrısı çekiyorum ama normal bir ağrı değil bıçak saplanır gibi bir ağrı ani hareketlerimde de aynı sorunu yaşıyorum sizce hamile miyim lütfen aynı durumu yaşayan varsa birbirimize destek olalım test yaptım negatif çıktı ama adet de olmadım hâlâ.
ben 10 Ağustosta ilk kez klomenden sonra ovitrelle igne vuruldum. bugünlerde adet olmam gerekiyoken olmadım henüz ama adet olacak gibi belirtilerim var. test yaptım negatif çıktı. ilk çatlatma iğnesi tutmazsa tekrar doktora gideyim mi yoksa akışına mı bırakayım??

ben 10 Ağustosta ilk kez klomenden sonra ovitrelle igne vuruldum. bugünlerde adet olmam gerekiyoken olmadım henüz ama adet olacak gibi belirtilerim var. test yaptım negatif çıktı. ilk çatlatma iğnesi tutmazsa tekrar doktora gideyim mi yoksa akışına mı bırakayım??

Benim ilk ay olmadı maalesef ikinci ayımdayım bence gitmelisin doktorum bana 4 kere çatlatma iğnesi yapılabileceğini söyledi ikinci ayda şansın daha yüksek oluyor tekrar doktorunla görüş canım benim

X