Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

seninde az kalmış ama ben 35 haftalığım dediğim zaman insanlaarr oo daha çok var dio banada çok az kaldı gibi geliyo 5 hafta nedirki yaaa 35 hafta geçmiş anlamadan

yok canım daha tam hazır değil biraz eksiğimiz var hastane valizimizi bile hazırlamadık daha senin hazırmı herşey

elmasekeri hastane cantani hemen hazirla kizzz valla bu bebislerin sagi solu belli olmuyo benim hersey hazir gibi sukur

seninde az kalmış ama ben 35 haftalığım dediğim zaman insanlaarr oo daha çok var dio banada çok az kaldı gibi geliyo 5 hafta nedirki yaaa 35 hafta geçmiş anlamadan

Ay evet banada diyorlar ayy cok var diye 6 hafta dediign nedirki koskocaman 34 hafta gectide 6 haftami gecmicek

kızlarrr 40 hafta olarak şartlamayın kendinizi 38-40 hafta arası normal diyor dr lar
sağlıkla gelsinler yeter
çok az kaldı kızlar ya...

evet yaa çok az kaldı vallahi ben biran önce çantamı hazırlayayım vallahi valisiz gidecem aniden bişi olsa rezillik sen o kadar özenle al ama 9 ayda bi çantayı hazırlayamadın diye hepsi kalsın evde yazık bana

evet yaa çok az kaldı vallahi ben biran önce çantamı hazırlayayım vallahi valisiz gidecem aniden bişi olsa rezillik sen o kadar özenle al ama 9 ayda bi çantayı hazırlayamadın diye hepsi kalsın evde yazık bana

canım sorma aynı dert bende de var
herşeyi hazır çantanın içindekiler bile
ama bir türlü çantayı hazırlayamadım ben de...

ben 1 hafta içinde hazırlayayım bak şimdi taktım kafaya hatta yarın valize koyacaklarımı ayırıp bi kenara koyayım sonrada yıkayıp ütülerim anca kız bana bak sende hazırla biran önce valla beter oluruz hadi enim yaşadığım yer çok küçük hastane arabayla 5 dk sürmez ben doğururken annem evden bulur bişeyler ama istanbulda ulaşım nanay sen benden önce hazırlan koalayım

ben 1 hafta içinde hazırlayayım bak şimdi taktım kafaya hatta yarın valize koyacaklarımı ayırıp bi kenara koyayım sonrada yıkayıp ütülerim anca kız bana bak sende hazırla biran önce valla beter oluruz hadi enim yaşadığım yer çok küçük hastane arabayla 5 dk sürmez ben doğururken annem evden bulur bişeyler ama istanbulda ulaşım nanay sen benden önce hazırlan koalayım

ben de yarın öbürgün hazırlayım artık
sanki hazırlayınca hemen doğuracakmısım gibi gelio ya
biraz da o yüzden erteliyorum galiba:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Kizlar aman diyim valla beklemeyin ben yikadim hepsini tek tek birde utuledim koydum kapadim valizin agzini.Icim cok rahat.Odasinida bu hafta bitiririm insallah suslemesini sekerlerde hazir benim ihtiyaclarimda hazir geriye tek araba seti kaliyo :)

Bu arada bugun eltim dedi gobesim asagi inmeye baslamis.Bende hissediyorum merdivenleri falan cikarken gobegim bacaklarima degiyo tuhaf oluyorum

o zaman hazırla ama gözünün önünde durmasın ayak altı olmayan bi yere koy belki o zaman için daha rahat olur

eee bizim daha beşiklerimiz bile gelmedi 2 hafta oluyo alalı ay ben çk uyuşuk davranıyorum daha uyku setini ve halısını alıcam ama evden çıkmak çok zor geliyo kızlar yaaaa

eee bizim daha beşiklerimiz bile gelmedi 2 hafta oluyo alalı ay ben çk uyuşuk davranıyorum daha uyku setini ve halısını alıcam ama evden çıkmak çok zor geliyo kızlar yaaaa

canım biran önce çık al bence
çünkü zaman geçtikçe daha da zor gelecek dışarılarda dolaşmak...

haklısın koalayım ama diyorum ya çok gevşek davranıyorum zıp zıp zıplayan ben şimdi oturduğum yerden kalkıcam diye ödüm kopuyo enerji denen şey tükendi hiç yookk sizddurum nasıl kızlaaaaarrrr

ben inatla geziyorum valla
herkes dio yolda doğuracaksın
ama son gezmelerim herhalde
gün geçtikçe ağırlaşıyorum ben de...

X