Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

Evet Aslinda 2 Hafta çook Hareketli Geçtii Ama Inşallah Bebişim E Zarari Olmaz Bu Haftadan Sonra Bizim Dikkat Etmemiz çook Gezmemiz Gerekiyor Ya Sabaha Karşi Kasiklarimda öle Bi Sanci Olduki Valla Korktuum Ama 1 Dk Bile Sürmeden Geçti Bidaha Olmadi Allahtan. Inşallah Bebişler Erken Gelmez Kizlar

tövbe de kız ağzından yel alsın erken daha

dıkkat etmelıyıız
ben fazla yuruuyunce sancılarım artıyoorr

sonra korkuyorumm

ELMA ŞEKERİ ÖLE İŞTE SABAHA KARŞI KORKUTTU ZATEN OKDAR HAREKETLİKİ DURMAK BİLMİYO EŞİME DİYORUMKİ VALLA BİZİM KIZ ŞİMDİDEN BÖLE MAŞALLAH :nazar: HAREKETLİ ÇIKINCA YANDIK DİYORUM BAKALIM NE OLACAK :teytey:

ya kızlar hepinizde olmasada ufak tefek sancılarınız başlamış bu sancıyı nerenizde hissediyosunuz bende daha hiç yok sadece adet olmadan önce kasıklarınızda hafif bi ağrı hissedersiniz ya ööle bi ağrı oluyo bende ama çok az böyle bişeymi

ya benim özellikle kasıklarımda adet sancısına benziyo ama ondan daha fazla bi agrı oluyo

kizlar bugun karnimi carptim odum koptu kizim bir sure hareket etmedi sonra canlandi gene ama iyi korktum haa

o kadar buyuk olursa gobek heryere carpar tabi :KK43:

anniş adayı aynen bende arasıra kapıya çarpıyorum artık okadar büyüdülerki yaramazlar göbişimi hesaplayamıyorum ve çarpıyorum her defasındada eşim bana kızıyor bebişe dikkat et diye fakat bana hiç sormuyo sana göbişine bişi oldumu diye sormuyo artık pabucumuz dama atıldı nedersiniz :smiley-cool:

anniş adayı aynen bende arasıra kapıya çarpıyorum artık okadar büyüdülerki yaramazlar göbişimi hesaplayamıyorum ve çarpıyorum her defasındada eşim bana kızıyor bebişe dikkat et diye fakat bana hiç sormuyo sana göbişine bişi oldumu diye sormuyo artık pabucumuz dama atıldı nedersiniz :smiley-cool:

hic sorma esim masallah dikkat et demekten usanmadi ben usandim ama benim icin degil kizim icin tabi pabucum damdan disari cikti benim oznur uzaya dogru yolculuk yapiyo :roflol:

kizlar bugun karnimi carptim odum koptu kizim bir sure hareket etmedi sonra canlandi gene ama iyi korktum haa

o kadar buyuk olursa gobek heryere carpar tabi :KK43:

kızlar dikkat edelim ya zarif karınlarımıza
bende bir yere sığaMIYOM HA göeğim şıkşıyo bir yerden geçerken :uhm:

kızlar dikkat edelim ya zarif karınlarımıza
bende bir yere sığaMIYOM HA göeğim şıkşıyo bir yerden geçerken :uhm:

Ah canim hele onumuzdeki haftalarda artik bebek o zarif karna sigmiyo bile kemileri birbirine degiyo yavrumun donreken onu bile hissediyorum.Tabi bebegim buyudukce karnimda buyuyo ve boyle kazalar kacinilmaz oluyo :)

kızlar bide en kötüsü pazara gittiğim zaman oluyo artık pazarda kambur gibi yürüyorum ya okadar dikkatsizki insanlar resmen kasıtlı yapıyorlar gibi üstüme üstüme geliyorlar onun için dışarıda fazla çıkmıyorum evde ama olan oluyo neyseki ALLAH tan çook hızlı yada şiddtli çarpmıyorum.
göbişten açılmışken sizin göbişlerde aşagıya doğru indimi benimki baya indi sanki düşecek gibi sizinde göbişler sarktımı aşagıya :uhm:

yaa ama benim karnım hala öyle sağa sola çarpıcak kadar büyümedi çokmu küçük doğacak benim bebişim yaa çok üzülüyorum ben

sembar kac haftalıksınn

dogum ıznıen ayrdıldın mıı

yaa ama benim karnım hala öyle sağa sola çarpıcak kadar büyümedi çokmu küçük doğacak benim bebişim yaa çok üzülüyorum ben

benimde aynı görenler 5 aylık falan sanıyo herhalde fiziksel yapıyla alakalıdır.öğrencilerimin birçoğu farketmemiş izine ayrılcam deyince şaşırdılar.

Uzulme canim karninin sismesi bebekle degil tamamen senle alakali.Yapi meselesi.Benim gobek cok buyudu demekki ic karnim dardi ve o yuzden cokta yirtilmam oldu.

Senin ic karnin genis demek o yuzden sismedi.

Benim kuzenim karni dogum yaparken 6 aylik gibi duruyordu ama bebek masallah 3750 gr dogdu.Yani gordugun gibi tamamen annenin yapisiyla alakali.O yuzden bosyere uzulme canim...

yok be canımmm benim bebekte çok o kadar büyük değil zaten biliyosun doktorda en fazla 2.700 kg doğar diyo yani benim göbekte bebekle doğru orantıda gidiyo

kizlar benim gobek iyicene dustu asagi. sabah aksam bekliyorum ya bu kiz durmicak 2 nisana kadar sanki. off stres doruk noktasinda:KK43:

sen zoru geçmişsin tatlım korkma artık gelsede olur biran önce kavuşursun yavruna

X