Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

sağolun kızlar şimdi normal çıktı 12-8 ama sanırım günler yaklaştıkça insan daha çok kaygılanıyor ama tansiyonum düşünce bide sizin yazdıklarınızı okuyunca rahatladım vallahi çok teşekkür ederim

sağolun kızlar şimdi normal çıktı 12-8 ama sanırım günler yaklaştıkça insan daha çok kaygılanıyor ama tansiyonum düşünce bide sizin yazdıklarınızı okuyunca rahatladım vallahi çok teşekkür ederim

gözün aydın canım.geçmiş olsun.dikkat et kendine yorulma fazla

elma sekeri canim gecmis olsun, aman dikkat allah esirgesin, allah seni ve bebegini korusun insallah. cok sukur simdi iyiymissin....

AYN ask olsun ben neden nazar degdiriyim ki sana:KK43:(

Kızlar bende hızla kilo alıyorum ne güzel bir ara durmuştu seviniyordum. Bugün itibariyle 12 kilo oldu 64 kiloyum Allah'tan çok kilolu başlamadım hamileliğe o zaman mahvolurdum. inşallah 68 le falan bitirebilirim. (Hiç Sanmıyorum)

slm arkadaşlar..bende yeni katıldım aranıza..33 haftalık hamileyim veeeeeee20 KİLO ALDIM..:KK43:

hoşgeldin tatlım aramıza ama aldığın kilo bana biraz fazla geldi zayıfmıydın hamile kaldığında

yaşasın çok kilo alan tek ben değilmişim :)

merak etme megilara bende fazla kilo alanlandanim 34 haftaya girdim ve tam 20 kilo aldim :)

amaaaaan ha 20 ha 30 ne farkeder kızlar anne oluyoruuuzz minicik bebeklerimiz olucak bizim yaaaaa istediğinizi yiyin valla yeterki miniklerinize zararlı şeyler olmasın nasıl olsa onların peşinde koşarken aldığınızdan fazlasını vericeksiniz rahat olunn

43 ilo idim hamile kaldığım da şuan 63 kilo oldum sanırım 25 kiloyu geçicem bittiğinde son zamanlarda çok da hızlı kilo alıyorum

Ay ben dun tartildim 11 kilo olmusum hayrett 5 haftada sadece 1 kilo :)))

geride 6 haftam kaldigina gore kesin 13 ile bitiririm ben.dogumdada zaten ilk bir haftada sislik falan derken 10 kilo gidiyormus geriye kalir 3 kilo onuda emzirerek veririm.sonra sutu biraktiktan sonra cok siki bir diyet beni bekliyo cunku zaten zayif hamile kalmadim 55 kiloya kada dusmem lazim.nerde o bekarligim ah ahhhh :)

asıl kilolar emzirirken alınıyormuş tabi süt olsun diye yiyosun sonrada duba gibi oluyosun bide bunu düşünmek lazım belki daha çok kilo alıcaz

yeter artık ben daha fazla şişmek istemiyorum:KK43:((

yaa 20 kilo aldım sadece göbüşüm şişti...kimse inanmıyo 20 kilo aldığıma..sizce nereye gitti bu kilolar?:)))))))))))

KIZLAR BEN 1 HAFTA İÇİNDE 2 KİLO VERMİŞİM NASIL OLDU ANLAMADIM AKSİNE ALMAM GEREKİRKEN 2 KİLO VERMİŞİM BENİM AÇIMDAN ÇOOK İYİ AMA KORKUYORUM BEBİŞİME ZARARI OLURMU ŞİMDİ BEBİŞİMİN KİLOSUNU MERAK EDİYORUM 33. HAFTADA DR GİTTİĞİMİZDE BEBİŞ 2 KİLO İDİ BENDE TARTILDIM VE SONRA BEN ŞİMDİ TARTILDIM 33 HAFTALIKKENDEN 2 KİLO VERMİŞ OLDUGUMU FARK ETTİM İNŞALLAH BEBİŞİM E ZARAR VERMEMİŞTİR ONU ÇOOK MERAK EDİYORUM :emir_bebek: GEBELİK BOYUNCA 14 KİLO ALMIŞTIM AMA ŞİMDİ 2 KİLO VERDİĞİM İÇİN 12 ALMIŞ OLDUM ...

ya ben çok mu şişko olcam yoksa 16 haftalık hamileyim 4 kilo almışım arkadaşlar normali mi yaaaaaa

KIZLAR BEN 1 HAFTA İÇİNDE 2 KİLO VERMİŞİM NASIL OLDU ANLAMADIM AKSİNE ALMAM GEREKİRKEN 2 KİLO VERMİŞİM BENİM AÇIMDAN ÇOOK İYİ AMA KORKUYORUM BEBİŞİME ZARARI OLURMU ŞİMDİ BEBİŞİMİN KİLOSUNU MERAK EDİYORUM 33. HAFTADA DR GİTTİĞİMİZDE BEBİŞ 2 KİLO İDİ BENDE TARTILDIM VE SONRA BEN ŞİMDİ TARTILDIM 33 HAFTALIKKENDEN 2 KİLO VERMİŞ OLDUGUMU FARK ETTİM İNŞALLAH BEBİŞİM E ZARAR VERMEMİŞTİR ONU ÇOOK MERAK EDİYORUM :emir_bebek: GEBELİK BOYUNCA 14 KİLO ALMIŞTIM AMA ŞİMDİ 2 KİLO VERDİĞİM İÇİN 12 ALMIŞ OLDUM ...
canım yedıklerını yedıysen bu hafta cok hareket ettısysen olbılırrr

Evet Aslinda 2 Hafta çook Hareketli Geçtii Ama Inşallah Bebişim E Zarari Olmaz Bu Haftadan Sonra Bizim Dikkat Etmemiz çook Gezmemiz Gerekiyor Ya Sabaha Karşi Kasiklarimda öle Bi Sanci Olduki Valla Korktuum Ama 1 Dk Bile Sürmeden Geçti Bidaha Olmadi Allahtan. Inşallah Bebişler Erken Gelmez Kizlar

X