Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

valla kuzenim 10 kilo verdi hem de sezeryanla
umarım biz de veririz

Benim bildiğim kadarıyla sezeryanla doğumda maksimum 6-7 kilo gidiyor bilmiyorum ablamda ve yakın arkadaşlarımda öyle oldu ama hastaneden çıkıp eve geldiğin yaklaşık 10-15 günlük sürede toplam 12 kilo kadarı gidiyor. Vücut şişliği ve fazladan toplanan su gidiyormuş. Zaten internette 12 kilonun dağılımı var 12 nin üzeri bizlerle birlikte olmaya devam edecek bence 3-4 kilo kalırsa onuda sütle veririz zaten çok tempolu bir döneme giricez gece uykularımız olmayacak. Çoğumuzun ilk bebeği birsürü tedirginliklerimiz, korkularımız olacak yani stresli bir dönem olur herhalde. Tabi bu arada iştahımız açılıp süt olsun diye herşeyi yemezsek. Kalan kilolarımızı veririz.

emzırırken kılolar cabuk gıdıyorr
nısan annelerınde cok kılo alan yok heraldee

arkadaşlar benim bir arkadaşım 40 gün önce dogurdu,suan diyetisyene gidiyor ve sütü gayet normal geliyor,yani sütüm çok olsun kesilmesin die dogumdan sonra homini gırtlak yemek yok...:))

canlarımmm
ben bugün itibariyle 13 kilo almışım
umarım doğumda 10kg verebilirim
yoksa doğumdan sonra işimiz çook zor...

aynen bende öyle koalacim, bende 13 kilo aldim. Hayirlisi daha 2-3 kilo daha aliriz doguma kadar. Sen nerelerine aldin kiloyu, yalniz karninmi büyüdü yoksa her yerindenmi aldin?

6 haftam var canım,heralde 18-19 kg ile tamamlayacağım:KK43: normalin üstünde yani,napalım,bebişimiz sağlıkla gelsin de kilolar verilir bir şekilde

6 haftam var canım,heralde 18-19 kg ile tamamlayacağım:KK43: normalin üstünde yani,napalım,bebişimiz sağlıkla gelsin de kilolar verilir bir şekilde

ben doktorumla konusmustum bana 18 kiloya kadar alabilirsin demisti.o yüzden cok oldugunu sanmiyorum .

ben ayrıldım 2 hafta önce,sonrasına ekleyemiyorum, ögretmen oldugum için dogum sonrası zaten yaz tatiline geliyor.o nedele 32 olur olmaz ayrıldım

bende en son kontrolümde 8 kilo almışım toplam.bu ay 1 kilo almışımdır heralde.55 le başladım 63 düm en son.bakalım 22 sinde kontrole gidicem.

canlarımmm
ben bugün itibariyle 13 kilo almışım
umarım doğumda 10kg verebilirim
yoksa doğumdan sonra işimiz çook zor...

doğumda hakkaten 10 kilo giderse,
bugünkü kiloma göre
hastaneden - 1 kilo ile çıkarım
bu da şahane bişey olur:dance::dance:

ayy 10 kılo gıder mı gercektennn

umarım bitanem
eğer bebişe alınmışsa kilolar dr um gider dedi
yani vücudumuzun diğer yerleri çok genişlememişse::):):)
gerçi ben her taraftan aldım ama
napalım artık
doğumdan sonra bol bol yürüyüş bol bol hareket...

Evet kizlar bende duymustum yaklasik 10 kilo gidiyor diye.Umarim dogrudur doktora gore 12 kilo ile dogum yapicam o zaman 2 kilo fazla kaliyo geriyo ohh daha ne isterim :)))

X