Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

çok yorulmuşum ben izine ayrıldığımdan beri inan dinlenemedim bile daha yaa

koalayım bu arada forumun hakkını verelim bari toplam kaç kilo aldın hamileliğinin başından beri

arkadaslar merhaba,
bazi arkadaslar hala valizlerini hazirlamadiklarini yazmislar. Benden tavsiye hemen hazirlayin. Ben Ocak ayinda hastaneye yattim bir hafta, is yerinden ambülansla hastaneye kaldirilmistim, iyiki valizimi o zaman hazirlamisim. Zira esim hastaneye anca valizi alip gelmis, geldiginde tir tir titriyordu, hatta iyiki hazirlamissin ben hic birsey bulamazdim dedi.

Bu hafta sonuna kadar tempolu bir şekilde yürüyordum ve hiç sıkıntı çekmiyordum. Cumartesinden beri çok zorlanıyorum bazen kalçama bir ağrı giriyor öylece kala kalıyorum. Adım atmakta bile zorlanıyorum. Birde bugün itibariyle tam tamına 13 kilo oldu aldığım kilolar artıkça ağrılarım sızılarımda artıyor. Zaten birde bende varis problemi var ayakta fazla kalınca canım daha çok yanıyor. Artık yürüyüşlerimi 45dak. sabah 45 akşam yapıyorum yorulduğumda oturup dinleniyorum.

ben sabah tartıldım 9 kilodayım
son zamanlarda sanki hızlı almaya başladım
oysa son 3-4 haftada kilo durur die okumuştum
doğuma 28 gün kaldı
umarım çok almam,11 le tamamlarım

kızlar benim tam 11 kilo oldu 35+2 deyiz doğurana kadar daha ka.ç kilo alırım çok merak ediyorum

kızlar hepinize bravo ben 33+4 deyım 60 la hamıle kaldım,su an 79 kıloyum yanı 19 kılo aldım inşallah şöyle 21-22 ıle falan bıtırıp verebılırım bu kıloları

kızlar benim tam 11 kilo oldu 35+2 deyiz doğurana kadar daha ka.ç kilo alırım çok merak ediyorum

canım bence max. 13 le tamamlarsın
dicem ama sanki ben durduğum yerden yani her zamanki yememe göre daa hızlı kilo almaya başladım:)
siz de benim gibimisini
3 hafta önce 7 kilodaydım şimdi 9 oldum

bende 34 deyım 12 kılo..benım tartımlaaaaaaaaaaaaa

kızlar son ayda aldığınız kilonun büyük bölümü bebeğin ağırlığı büyüsün kuzucuklarım yaa

ben hala 12 kilo da devam ediyorum. sabitlendim kizlarr.

Valla 35 haftaya dogru gidiyoruz ben hala 11 kilodayim.Acaba bu son ayda kac kilo alirim.Doktoruma gore en fazla 3 dedi ama bakalim..

annıs adayı sana hayranım beee

Bende kendime hayranim valla.O kadar oburdumki ben kibela yani copu bile versen yerdim o kadar yani.Ama simdi acimdan olsemde yiyemiyorum sekerin korkusundan.Haliyle kiloda alamiyorum.Annelik nelere kadirmis Allahim kendime sasip sasip duruyorum :)

canlarımmm
ben bugün itibariyle 13 kilo almışım
umarım doğumda 10kg verebilirim
yoksa doğumdan sonra işimiz çook zor...

X