nisan annelerı buraya

kızlar babağiniz uykudan uyanınca gaz sancısıyla uyanan var mı yada uyandıktan sonra emzirmye başladığınızda gaz sancısı oluyosa hiç dokundurmuyorsa bacaklarını falan ne yapıyorsunuz ben çok çekiyorum böyle emmek istiyor yavrum ağlamaktan helak oluyor

bu arada elkma yağını aldık iğrenç kokuyor tüm evi sardı ve de hiç işe yaramıyor sürer sürmez gaz çıkıyo yazmıştı bi arkadaş ama malesefffffffffff ıyyyyyyyyy

kızlar babağiniz uykudan uyanınca gaz sancısıyla uyanan var mı yada uyandıktan sonra emzirmye başladığınızda gaz sancısı oluyosa hiç dokundurmuyorsa bacaklarını falan ne yapıyorsunuz ben çok çekiyorum böyle emmek istiyor yavrum ağlamaktan helak oluyor

benim kızımıda gaz sancısıyla uyanıyor.çığlık çığlığa bağırıyor.gazını çıkarmadan emmekte istemiyor.ben artık yeni bir şey keşfettim oşekilde çıkarıyorum.başlıkta açtım ama burdada yazayım.iki ayağını tutup başına kadar kaldırıyorum.çok işe yarıyor 2-3 sefer tekrarlıyorum.sonra karnına masaj yapıpı tekrar bacaklarını kaldırıyorum.sende dene işe yarayacaktır

onu da yapıyorum hatta ayaklarını görünce gülüyor fakat o kadar etkili gaz çıkmnıyor malesef bizim ki inat biraz galiba

laelaelaelaelaeaynen benim bebeğimde gündüz uyumuyor bende çok yoruluyorum bayağı zorlanıyoruz allah hepimize kolaylık versin

aman bu nisan bebekleride aynıymışş gündüz uyumuyorlar hep ilği hep sevgi istiyorlar :emir_bebek: Şeniz offf birde çalışmak zorunda olmasak negüzel olacakk :teselli:

emekli sandıgı almıyor siz zaten dogum iznine ayrılsanız bile maaş alıyorsunuz onun için almıyorsunuz ssk lı alıyor oda iş yeri maaş vermediği için sskdan alıyor ama sanırım e.s sadece süt parası 50 ytl alabiliyor die biliyorum

bende henüz almadım sigortadan paramı prm. öznur sen aldın mı ne kadar veriyorlar bu arada. gitmeye üşeniyorum. işin yoksa git orda formalitelerle uğraş vs vs ...

canım sen ugraşmıyorsun şirketin ssk gov dan senin raporlarını falan giriyor. raporlarının fotokobilerini şirketinde kalıyor asıllarını ve vizite kagıtlarını alıp ssk müdürlüğüne gidiyorsun kendinin ve bebegin nufüs cüzdanı fotokobini ssk veriyosun 3 gün sonrada ptt den paranı alıyorsun ben 2.087 ytl aldım. bukadar eskisi gibi bugün gel yarın git yıgınla evrak hazırla degil anlayacagınız. hakkınız niye kalsın bu işlemler sadece 45 dakikamı aldı. o sizin hakkkınız sizde alın biraz vakit ayırıp. a.s.

X