nisan annelerı buraya

ben 27 nisanda normal doğum düşünüyordum ama bebeğimin kalp atışları yavaşlamış 12 nisanda sezeryan oldu ve şuan oğlum 10 günlük allahım herkese bu duyguyu nasip etsin

selam kızlar,
artık internete sürekli giremiyorum,oğlumla uğraşmaktan...bugün yarı kırkımız oldu,ilk gezmemize çıktık:) sizler neler yapıyorsunuz?

selam kızlar,
artık internete sürekli giremiyorum,oğlumla uğraşmaktan...bugün yarı kırkımız oldu,ilk gezmemize çıktık:) sizler neler yapıyorsunuz?

Oh ne guzel canim Allah saglik versin.Bizim bugun tam 2 hafta oldu hala evdeyiz havalar guzel herkes disarda biz evde oy oy ama haftaya bende cikicam artik :icecream:

yakamozcum herhalde 39. haftalara kadar gelipte doğurmamış ikimiz kaldık.sende hiç açılma varmıymış bende 1-2 cm dedi dr.vallahi ben hiç doğurmayacakmışım gibi geliyor.sata göre 25 inde ama dr hep 22 si diyordu.hayırlısı bakalım

Kızlar ben 41+2 de doğum yaptım,daha önce dr.um sezeryan olmam gerektiğini söylemişti ben 40 hafta dolduktan sonra eğer bebekte herhangibir sıkıntı yoksa 1 hafta daha sancımı beklemek istediğimi söyledim,
dr.um hem iri bebek olduğu için hem de hamileliğim uzadığı için sezeryan olmam gerektiğini söylemişti,41 hafta da dolduktan sonra bizi nöbetçi olduğu pazar günü hastaneye çağırdılsezeryan olmam için yatışım olacaktı,o sabah ben sancılandım sabaha karşı:teytey:ya heye:teytey:ya heyecandan ya da bir gün önce çok fazla gezmiş olmamdan çünkü bir gün öncesine kadar araba kullandım:1shok::roflol:
Allaha şükür geç oldu ama güç olmadı 41+2 de geldi nihayet nazlı kuzum:nazar:yani heyecanınızı anlıyoru:nazar:m ama 42 haftaya kadar yolu var,onlar geleceği zamanı biliyor:emir_bebek:
bu benim 2.doğumumdu ilki 39+2 de olmuştu nişan gelmemişti,bunda nişan sancılanırken geldi doğumdan sadece bikaç saat önce,ilkinde suyum sancı odasında sancı çekerken geldi doğumdan 2-3 saat önce,bunda ise 8cm açılma oldu suyum gelmeyince dr.patlattı:1shok:
ilk doğumum çook zor oldu 12 saat sancı odasında doğum bekledim
bu doğumumda ise saat 08:00 da hastaneye gittim 09:00 da sancı odasına alındım,09:40 ta doğum oldu,
yani her doğum her hamielik farklı oluyor,tecrübeyle sabit,
sizlere hayırlı doğumlar diliyorum bir avazda kurtulursunuz inşallah,ben kurtuldum darısı başınıza olsun,sütünüz bol olsun

Kızlar ben 41+2 de doğum yaptım,daha önce dr.um sezeryan olmam gerektiğini söylemişti ben 40 hafta dolduktan sonra eğer bebekte herhangibir sıkıntı yoksa 1 hafta daha sancımı beklemek istediğimi söyledim,
dr.um hem iri bebek olduğu için hem de hamileliğim uzadığı için sezeryan olmam gerektiğini söylemişti,41 hafta da dolduktan sonra bizi nöbetçi olduğu pazar günü hastaneye çağırdılsezeryan olmam için yatışım olacaktı,o sabah ben sancılandım sabaha karşı:teytey:ya heye:teytey:ya heyecandan ya da bir gün önce çok fazla gezmiş olmamdan çünkü bir gün öncesine kadar araba kullandım:1shok::roflol:
Allaha şükür geç oldu ama güç olmadı 41+2 de geldi nihayet nazlı kuzum:nazar:yani heyecanınızı anlıyoru:nazar:m ama 42 haftaya kadar yolu var,onlar geleceği zamanı biliyor:emir_bebek:
bu benim 2.doğumumdu ilki 39+2 de olmuştu nişan gelmemişti,bunda nişan sancılanırken geldi doğumdan sadece bikaç saat önce,ilkinde suyum sancı odasında sancı çekerken geldi doğumdan 2-3 saat önce,bunda ise 8cm açılma oldu suyum gelmeyince dr.patlattı:1shok:
ilk doğumum çook zor oldu 12 saat sancı odasında doğum bekledim
bu doğumumda ise saat 08:00 da hastaneye gittim 09:00 da sancı odasına alındım,09:40 ta doğum oldu,
yani her doğum her hamielik farklı oluyor,tecrübeyle sabit,
sizlere hayırlı doğumlar diliyorum bir avazda kurtulursunuz inşallah,ben kurtuldum darısı başınıza olsun,sütünüz bol olsun

Allah anali babali buyutsun canim gozun aydin olsun.Saglikla buyusun bebisina.s.

selam tebrik ederim .bende sizin bu yaşadığınız mutluluğu yaşamayı çok isterim allah analı babalı sağlıklı büyütsün

Selam Anneler Bende 8 Nisanda Doğum Yaptim Kizim 20 Günlük şuan Hepinize Ve Tüm Bebeişlerimize Sağlikli Bir Hayat Dilerim.

ya bide bişey sorucam anne sütü ile besliyorum kızımı ek mama vermedim asla ama kızım kusuyor ve genelde meme emerken cok huysuzlanıyor sürekli ağzı meme arıyor ne yapmalıyım doktora götürücem ama acaba normalmi bunlar?

slm kızlar bebeğim 12 günlük oldu sizinkiler nasıl? çok kaka yapıyor dr her şey normal diyor ama çok sık kaka yapması beni endişelendiriyor bende anne sütü ile besliyorum her saat bası meme istiyor gecede 1 kez mama veryorum mama içince uyuyor

:nazar:merhaba sevgılı NISAN annelerı oncelıklı hayırlı olsun dıyorum..allah analı babalı buyutsun bebıslerınızı:)ben sıze cok onemlı bır sey danısmak ıstıyorum,ben 5 aylık hamıleyım ve bu donemde olan bazı arkadaslarım AYRINTILI ULTRASON yaptırıyorlar,yaptıranda var yaptırmayanda bende doktorumla gorustum mecburı olmadıgını ıstersem yaptırabılcegımı soyledı.Sızler yaptırmısmıydınız?ne yapmam gerekıyor?lutfen cevap...tesekkurler...:nazar::nazar:

:nazar:merhaba sevgılı NISAN annelerı oncelıklı hayırlı olsun dıyorum..allah analı babalı buyutsun bebıslerınızı:)ben sıze cok onemlı bır sey danısmak ıstıyorum,ben 5 aylık hamıleyım ve bu donemde olan bazı arkadaslarım AYRINTILI ULTRASON yaptırıyorlar,yaptıranda var yaptırmayanda bende doktorumla gorustum mecburı olmadıgını ıstersem yaptırabılcegımı soyledı.Sızler yaptırmısmıydınız?ne yapmam gerekıyor?lutfen cevap...tesekkurler...:nazar::nazar:

Canim oncelikle tebrik ederim Allahim saglikla eevladina kavustursun.

Soruna gelince ben sahsen yaptirmadim canim cunku gerek gorulmedi.Oyle her isteyende yaptiramiyo burda eger bir aksilik olursa yapiliyo.Bence doktorun onermedigi surece gerek yok.Ama yinede sen bilirsin canim.

Canim oncelikle tebrik ederim Allahim saglikla eevladina kavustursun.

Soruna gelince ben sahsen yaptirmadim canim cunku gerek gorulmedi.Oyle her isteyende yaptiramiyo burda eger bir aksilik olursa yapiliyo.Bence doktorun onermedigi surece gerek yok.Ama yinede sen bilirsin canim.

canım cevap yazdıgın ıcın cok tesk ederım doktorum bana 2lı ve 3 lu testımde sorun olmadıgı ıcın gerek olmadıgını ama cok ıstıyorsan ıcım rahat etcek dıyorsan yaptırırız dedı ayrıca tetenoz asısı ıcınde aynı seyı soyledı yaptırmam sart degılmıs.ayrıntılı ultrason pahalı bır sey oldugu ıcın kımısı para tuzagı dıyor,kımısıde yaptır dıyor ondan kafam karıstı...a.s.

kızlar herkese slm uzun zamandır yazamadım sizlerden bıraz uzak kaldım,10 nısanda oğlumu epıdural sezeryanla kucağıma aldım,annemdeydım bu gune kadar ordada net yoktu o yuzden sızlerle bunu paylaşamadım..Ikımızınde sağlığı iyi çok şükür.Oğlum 3250 gr ve 51 cm doğdu,Allah isteyen herkese nasıp etsin bu duyguyu inşallah kızlar

77730181bv5.jpg
[/IMG]

TÜM ANNİSLERİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUNNNNN

Tüm Annelerin Annler Gününü Kutlar Daha Nice Yillara Bebişlerimizle Geçirmek ümidimle.

Not=doğum Yapmamişlarinda Anneler Günü Kutlu Olsun Biran Evvel Ellerine Almak Nasip Etsin Allah

X