nisan annelerı buraya

Havaların aşırı ısınmasıyla birlikte benim oğluşumda bir huysuzluk başladı..şimdi hergün yıkıyorum ve kolsuz alttan çıtçıtlı body ile duruyor..ayağında da çorap..havalar daha da ısınınca ne yapıcam bilmiyorum..sizde sıkıntı var mı?

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım sayılır ,bende nisan annesiyim kızım defne ecrin'i 07.04.2006 da dünyaya getirdim,

Valla kibelacim benim 40 ina kadar cokkk usluydu ama simdi herseye agliyo devamli ilgi kucak istiyo kolay kolay uyumuyo gunduzleri kisacasi beni cokkk yoruyo :KK43:( Birde sanirim annem burdaydi o cok yardimci oluyordu o gidince tek kaldim o yuzden zorlaniyorum galiba

Sen nasilsin peki senin nasil gidiyo ?

canımbende 40 kadar cok zorlandım kırkından once her gece yraım saatte bır uyanıyorr sımdı ıkı saatte bır
gunudzlerıde ogleden sonra uyuyoor
tum gunumu alıyor

bizimde bugün tam 2 ay bitti adette oldum bebeğimin gaz sorunu azaldı gibi uykumuzda yerine geliyo gaz çıkınca sadece kakamızı yapamıyoruz inşallah o da olur havalar ısındı diyosunuz ama ben sivasta yaşıyorum şu an balkon bile açamıyorum evde elektrikli ocak yanıyo bebeğime kışlık tulum giydiriyorum gece bi yağmur dolu yağdı bize yaz gelmeyecek galiba gün aşırı banyoda yaptıramıyorum hapşırıyo yavrum 2 günde 3günde bir yaptırıyorum o zaman da yıkanmak istiyo huysuzlanıyo keşke burdada hava ısınsa da çıtçıtlı badiyle dursak nerdeeeeeee hemö güneş çok faydalı 5 dk bile olsa çıkmalıymış bebekler biz güneşi gökyüzünde görmüyoz valla

kızlar 1 ay gibi uzun bir aradan sonra ben geldim sizleri çook özledim hep sizleri düşündüm kızımı dedesinin ve anneannesinin yanın agötürmüştüm 1 ay kaldık çook güzeldi bebişim mis kokulum büyüdü ya sizler neler yapıyorsunuz iyimisiniz nisan bebekleri ve anneleri nasıl bakalım kocaman öpüyorum sizleri ve bebişleri ŞenizŞeniz

bende nisan annesiyim.6 nisan 2008 de oğlum dünyaya geldi.(iyiki geldi).ben konyadayım.burada hava sıcak ama ev hala buz gibi.oğlumu kat kat giydirmekten bıktım.temmuzda antalyaya gideceğiz.orada kolsuz çıtçıtlı badi ile dolaştırcam.düşüncesi bile çok güzel

selam kızlar,benim oğlum 2 gündür oyuncaklarına uzanıyor,tutmaya çalışıyor..bir iki kere de tuttu..:nazar: gün geçtikçe büyümesini izlemek çok güzel bir duygu:):nazar::nazar::nazar:

ilay-ay canım mesajını imrenerek okudum bebeğinini bağırsakları iyi çalışıyo demekki nazar değmesin bende oğlum kaka yapsın diye afedersin poposunu bekliyorum kabızlık var sancısı gazı çok anne sütünden başka yardımcı bişey kullanıyormusun merak ettim çok dardayımda bu konuda yardımcı olursan sevinirim

ilay-ay canım mesajını imrenerek okudum bebeğinini bağırsakları iyi çalışıyo demekki nazar değmesin bende oğlum kaka yapsın diye afedersin poposunu bekliyorum kabızlık var sancısı gazı çok anne sütünden başka yardımcı bişey kullanıyormusun merak ettim çok dardayımda bu konuda yardımcı olursan sevinirim

Canım,okuyunca cevap yazmak istedim.ben oğlumun gaz sorunu olduğunda ayaklarının altına ve göeğine aktardan aldığım acı elma yağını (adaçaylı-bebek için deyince onlar biliyorlar) sürüyorum.işe yarıyor:)

Canım,okuyunca cevap yazmak istedim.ben oğlumun gaz sorunu olduğunda ayaklarının altına ve göeğine aktardan aldığım acı elma yağını (adaçaylı-bebek için deyince onlar biliyorlar) sürüyorum.işe yarıyor:)

canım bende aldım ama eşimin korkusundan kullanamıyorum.fazlası epilepsi yapıyor muş dedi.bende korkumdan kullanamıyorum.senin bir bilgin varmı böyle bişeyden

canım bende aldım ama eşimin korkusundan kullanamıyorum.fazlası epilepsi yapıyor muş dedi.bende korkumdan kullanamıyorum.senin bir bilgin varmı böyle bişeyden

Hiç duymadım canım.bende sıkıntısı oldukça sürüyorum ama şimdiye kadar bir sorunla karşılaşmadım..

şimdi acı elma yağını almalımıyım almamalı mıyım bende şaşırdım valla bugün eşime aldıracaktım napavcam ben şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK43:((

X