nisan annelerı buraya

ne güzelll maaşallahh

ben de girmesini çok isterdim ama o istemioo gelemezmiş strese
dışarıda bol bol sigara içecekmişşş keşke girse benimle paylaşsa o anı çok isterdim ama maalesef :çok üzgünüm:

Hastane izin veriyomuki canim genelde Turkiyede pek izin vermiyorlar diye biliyorum.Burdada aksine mutlaka birinin girmesi gerek.O biride esin olmak zorunda gibi birsey.Yani benim esimde cok istekli degil ama mecbur dil bilmiyorum bana tercumanlik yapicak manevi destek vericek biri lazim oda esim olacak.Yoksa benim esimi kan tutar bayilir fazla sikintiya gelemez ama mecbur ayilsada bayilsada doguma giricek kacis yolu yok naniknanik

Hastane izin veriyomuki canim genelde Turkiyede pek izin vermiyorlar diye biliyorum.Burdada aksine mutlaka birinin girmesi gerek.O biride esin olmak zorunda gibi birsey.Yani benim esimde cok istekli degil ama mecbur dil bilmiyorum bana tercumanlik yapicak manevi destek vericek biri lazim oda esim olacak.Yoksa benim esimi kan tutar bayilir fazla sikintiya gelemez ama mecbur ayilsada bayilsada doguma giricek kacis yolu yok naniknanik

hastane zin verse de vermese de benim eşim kesinlikle girmek istemior doğuma :KK43:
nedeni beni o halde görürse aklında hep öyle kalacak olmam, strese gelmek istememesiymiş. saygı duymak zorundayım dusuncelerıne ama ısterdım

hastane zin verse de vermese de benim eşim kesinlikle girmek istemior doğuma :KK43:
nedeni beni o halde görürse aklında hep öyle kalacak olmam, strese gelmek istememesiymiş. saygı duymak zorundayım dusuncelerıne ama ısterdım

Benimkide diyo nasil dayanacam ben evde bile hastalansam eli ayagina dolaniyo kaldiki orda kivranicam adam sok olucak kesin Allahtan dogum yapacagim oda biz ait onun yatmasi icin bir yatakta var bayilacak gibi olursa oraya uzanir.Yoksa yandik kim bana tercumanlik yapar yav :roflol:

kızlaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrr sancıdan uyuyamıorummmmmm

karnımın sağ boşluğundan gren sancı uykudan uyandırıp kıvrandırıoooooo

sizede oluoomuuu

bu sancı nedeni ndir bilen var mı

eşim doğummu başladı die soruo ben iiç güdüsel olarak hyr diorum ama sancı neden oluoo kiii böyle bişiyy mi doğum sancısıı

hay Allah çok merak ettim nasıl oldun??? yoksa doğumamı gittin?????????????????

saol canım sancım geçti sonra tekrar başladı ama doğum sancısı adet sancısı gibi başlıormuş sanırım bu farklı bişiiydi sağ boşluğumdan vurduu yarın çatı muayenem var :bbo: o zmn doktora sorarım. Allah 'a şükür şimdi iiyiyimm bu arada bebeğimize bez aldık bugün :emir_bebek: prima yenidoğan 2-5 kg :dance: az kaldııııııııı

bende yeni doğan prima aldım böyle şeyler alınca dahada bi heyecanlanıyor içim içime sığmıyor..benim 2. hamileliğim 8 yıl önce sezeryanla doğum yapmıştım o yüzden normal sancı nasıl başlar pek bilmiyorum...benimde şuan 36+1 haftalık 25 nisanda kısmetse doğum yapıcam(tabi ozamana kadar normal doğum sancım gelmezse)

Kızlar bebeğinizi hıçkırık tutuyor mu benimki kalp atar gibi atmaya başlıyor hıçkırık dediler midesi büyüyormuş böyle bişi yaşayan var mı?

Kızlar bebeğinizi hıçkırık tutuyor mu benimki kalp atar gibi atmaya başlıyor hıçkırık dediler midesi büyüyormuş böyle bişi yaşayan var mı?

merhaba,
bebğin doğdumu yoksa henüz hamilemisin????

yeni doğan bebekler genelde çok hıçkırır büyükler hep midesi genişliyor derler:dance:
eğer hamileysen hıçkırığını hissediyorsundur ben sık sık hissediyorum doktorumada sordum evet hıçkırığını hissedersin dedi hatta çok kilo almadın karnında fzla yağlanma olmadığı için şanslısın en ufak hareketinden tut hıçkırığına kadar hissetme şansına sahipsin dedi...kalp atışı gibi periyodik olarak atıyor dimi??

Valla hickirikmi bilmem ama kalp gibi ayni ritimde attigi oluyo ve 5 dakka falan suruyo bazen sinir oluyorum hep ayni ritimde ayni yerde anlamiyorumda ne oldugunu.ama dediginiz gibi hickiriksa anasi kurban olur ona hickirsin bidenem..

evet annesi kurban olsun oğluşuma daha karnımda.çok sevindim sizinde böle bişi olduğuna valla.bende sadace benim oluyo zannettim korktum.çok saolun kızlar..bide 2 gündür çok ağrım var göbeğim aşağı indi korkuyorum daha doğmaz inşallah yoksa okula erken başllayacağım 8 haftalık olunca okul başlıyor dua edin teyzeleride oğluşum zamanında gelsin.23- 25 nisan arası bekle dedi doktor perşembe gün çatı muayenesi var inş herşey normal olurda normal doğum yaparım..

hamişliğin son günlerini yaşayan anne adyları nasılsınız?
ben 39+2 deyim
geçen sene oğlumu tam 39+2de normal doğurmuştum ama bu seferki prensim daha geç gelicek gibi,
doğum öncesi 3 hafta iznim yarın bitiyor,o yüzden yarın hem iznimi +10 gün uzatmaya hemde nst2ye giricem
ben nstye 5-6 haftadır gidiyorum benim dr.um erken başlattı hatta yarından itibaren 3 günde bir gideceğim
herkese hayırlı ve kolay doğumlar dilerim

evet kızlar hıçkırık o müthiş oluyo ama çok uzayınca diyorum acaba canı acıyo mu hıçkırık bazen sıkar insanı ama çok hoşuma gidiyo bu aralar çok oluyo anniş adayı senin ne kadarın kaldı canım sende normal doğum yapacaksın inşallah dimi bizim 15 gün falan var 24 nisan doğum tarihi ama doktor 18 inden itibaren gelebilir dedi bakalım hayırlısı allah hepimize kolaylık versin mis kokulularımıza kavuşmayı nasip etsin

evet kızlar hıçkırık o müthiş oluyo ama çok uzayınca diyorum acaba canı acıyo mu hıçkırık bazen sıkar insanı ama çok hoşuma gidiyo bu aralar çok oluyo anniş adayı senin ne kadarın kaldı canım sende normal doğum yapacaksın inşallah dimi bizim 15 gün falan var 24 nisan doğum tarihi ama doktor 18 inden itibaren gelebilir dedi bakalım hayırlısı allah hepimize kolaylık versin mis kokulularımıza kavuşmayı nasip etsin

Benimde 15 gunum kaldi canim bize doktor 23 nisan dedi.Bakalim kizimin pek niyeti yok gelmeye sanirim gununu doldurucak.Hayirlisi olsun Allahim tum hamislere kolay dogumlar versin.

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrr çatı muayenesi olmadım :sm_cool:
bebeğim kanala daha girmemiş kafası aşağıda ama daha diil dedi doktor. haftaya tekrar gıdecegım ama bu sefer catı muayenesıne gırekmişimm :sm_confused:

bu arada benım normal dogum ıstegımı doktor kırmaya calısıyor cunku tansıyonum cok dusuk :KK43: nefes alma problemım var %20 sezeryan olabılırmişimm hayırlısı bakalım ama istiorum normal doğumu bakalım inşallahh

annıs adayııı nst baglanıyormusun sureklı canımm

evet canium her hafta ebeye gidiyorum ve hep nts bagliyorlar.Ilk gittigimde hic sanci yoktu ikincisinde cikti ama yalanci sanci yani dogumu tetiklicek sanci degilmis.Bakalim nasil olucak ya bebegim hala midemde gibi aciklikta yok sancida nasil dogacak bu cocuk yaaa.

Sen nasilsin senin kontroller nasil gidiyo canim?

X