nisan annelerı buraya

EVET CANIM SEN ATLATTIN AMAN BİZDE DURDU DURDU SON HAFTADA HASTAOLDUM YA SİNİR OLUYORUM :a015:KEŞKE SON HAFTADA DEĞİLDE ÖNCE OLSAYDIM ŞİMDİ HİÇÇ ÇEKİLMİYOOO DURAMIYOM YERİMDE Bİ YATIYORUM OLMUYO KALKIYOM FALAN MAF OLDUM VALLA EŞİMDE NÖBETTE BU GECE YALNIZIM ARTIK MAPİMM BAYA KÖTÜ OLURSAM EŞİM ACİLDE NÖBETTE BENDE GİDERİMM OFF BİR GÜNDE BİTİRDİ BENİ ŞİMDİ DAHA KÖTÜ YAPTI VALLA GÜNDÜZ BUKADAR DEİLDİ AGRI KESİCİ FALANDA İÇTİM BANAMISIN DEMİYO:a015:

Kızlar,bugün son doktor kontrolüme gittim:)oğluşum 3600 gram ve 52 cm olmuş.:nazar:hastanede odamız ayrılmış,cuma sabahı erkenden sezeryana alıcaklar..çok heyecanlıyım..

Hadi canim gozun aydin 1 guncuk kalmis saglikla bebegini kucagina alirsin insallah guzel haberlerini bekliyoruz canima.s.

EVET CANIM SEN ATLATTIN AMAN BİZDE DURDU DURDU SON HAFTADA HASTAOLDUM YA SİNİR OLUYORUM :a015:KEŞKE SON HAFTADA DEĞİLDE ÖNCE OLSAYDIM ŞİMDİ HİÇÇ ÇEKİLMİYOOO DURAMIYOM YERİMDE Bİ YATIYORUM OLMUYO KALKIYOM FALAN MAF OLDUM VALLA EŞİMDE NÖBETTE BU GECE YALNIZIM ARTIK MAPİMM BAYA KÖTÜ OLURSAM EŞİM ACİLDE NÖBETTE BENDE GİDERİMM OFF BİR GÜNDE BİTİRDİ BENİ ŞİMDİ DAHA KÖTÜ YAPTI VALLA GÜNDÜZ BUKADAR DEİLDİ AGRI KESİCİ FALANDA İÇTİM BANAMISIN DEMİYO:a015:

çok geçmiş olsun, bende bronşit olmuştum bilirim acil şifa diliyorum sana ALLAH hayılısıyla kurtulmayı nasip etsin :emir_bebek:

Bende bugun diyorum kendi kendime Allahim eski hizliligimin yerinde yeller ediyo bir yerden bir yere gecerken dakikalarimi aliyo ofluya ofluya hareket ediyorum.Cok zoruma gidiyo valla.Neyseki az kaldi.Birde senin bunun yaninda hastaligin var Allah affetsin o istifra ettigim gecede dedimki Allahim bana acimiyorsan bebege aci yardim et bize Allahim affetsin ama napim cok zorlandim o gunlerde.Yani seni cok iyi anliyorum canim.Esin ne is yapiyorki canim nobette.

tşk ederim anniş adayı iyi olmaya çalıyorum 37. haftaya girdim karmaşık duygular bir an önce dorugup kurtulmak istiyorum artık, vakit var benim bebek dönmedi ne zaman döner sezeryandan çok korkuyum. offf yaa ne zor dr normal görünüyor dedi. inş öyle olur.

Canim Eşim Sağlik Memuru Devlet Hastanesinde Acil Serviste çalişiyor. öle Işte Nöbet Tutuyor Sabah çikacak Nöbetten Ben Yalniz Kaliyorum O Nöbetteyken Kimsemde Yokki Istanbulda Valla şimdi Bişi Olsa çagiracak Kimsede Yok Artik Ambulans çagiricam Zaten Bende Ambulansta çalişiyordum. ölecanim Annem Gelcek Işte Haftaya çok Sağolun Kizlar Teşekkür Ederim Limonlu Sicaksu Içiyorum Inşallah Bu Ii Gelir

tşk ederim anniş adayı iyi olmaya çalıyorum 37. haftaya girdim karmaşık duygular bir an önce dorugup kurtulmak istiyorum artık, vakit var benim bebek dönmedi ne zaman döner sezeryandan çok korkuyum. offf yaa ne zor dr normal görünüyor dedi. inş öyle olur.

Canim korkutmiyayim ama bu saatten sonra donmesi cok zor.Yani hic zannetmiyorum sanirim sana sezeryan yolu gozukuyo_Olsun korkma hayirlisi olsun bol dua et insallah sorunsuz yavruna kavusursun.a.s.

Canim Eşim Sağlik Memuru Devlet Hastanesinde Acil Serviste çalişiyor. öle Işte Nöbet Tutuyor Sabah çikacak Nöbetten Ben Yalniz Kaliyorum O Nöbetteyken Kimsemde Yokki Istanbulda Valla şimdi Bişi Olsa çagiracak Kimsede Yok Artik Ambulans çagiricam Zaten Bende Ambulansta çalişiyordum. ölecanim Annem Gelcek Işte Haftaya çok Sağolun Kizlar Teşekkür Ederim Limonlu Sicaksu Içiyorum Inşallah Bu Ii Gelir

Ohoooo sen hoc korkma hastane seninmis yavv :)))

saka bir yana insallah birsey olmaz olsa bile dedigin gibi imkanin cok benim olsa dusunsene ben ne yaparim dil bile yok dogru duzgun nasil cagiririm ambulanss abovvv

bu cumartesi sunnet var ve gorumcemler eltimler kaynanamlar kisacasi tum sulale burdan 1 saat uzakta bir yere gidiyo ben tek kaliyorum.esimdede hollandada calisiyo onunda gelmesi 2 saat suruyo bu cumartesi ne yapicam bilmiyorum insallah o gune denk gelmez dogum yoksa ortada kalirim resmen Allah korusun

kafasını göbegimin üstünde hissediyorum ayakları kasıgımda, plazanta ön duvarda dedi. sordugumda normal olur dedi başınızı agrıttım ama merak ediyorum.ne anlama gliyor bunlar.

Canım,çok geçmiş olsun.en kısa zamanda düzelirsin umarım..

kafasını göbegimin üstünde hissediyorum ayakları kasıgımda, plazanta ön duvarda dedi. sordugumda normal olur dedi başınızı agrıttım ama merak ediyorum.ne anlama gliyor bunlar.

benim erkek kardeşim ters gelirken doğuma 2 gün kala normale döndü..rahat ol sende canım..ii düşün iyi olsun..

Benim eşimde nöbet tutulan bir işte çalışıyor dün nöbetçiydi hatta ama ben artık alıştım. Aklıma kötü birşey getirmiyorum İstanbul'da benimde hiç kimsem yok sadece birkaç komşu var arayabileceğim inşallah Yüce Rabbim en uygun zamanda sancılarımın başlamasını nasib eder zaten 15 Nisan'da da annem geliyor kızlar birde benim en büyük sorunum adada oturuyorum. Allah'tan ambulans acil durumda karşıya 5 dak. geçiriyor.

kızlar ya 3 haftadır benim ağzımdan kan geliyor çıkartmıyorumda hani ondan oldu desem.ben hep hamileliktendir die önemsemedim dr uma sordum yok hamilelikten kaynaklanmaz dedi.kulak burun boğaza gittim dr şuan zaten 9. aydasın bişi yapamam ilaçta kullanamazsın akciğer filmi de çektiremezsin hem bişi çıksa evham yaparsın dedi.niğdede birlikte kaldığım ev arkadaşımda verem çıkmıştı bulaşıcı döneminde birlikte kalmışız baktır sende demişti ama dr gerekli görmemişti.çok korkuyorum öle bişi çıkacak diye.inş bebeğime bi zara vermez dua edin.

kızlar ya 3 haftadır benim ağzımdan kan geliyor çıkartmıyorumda hani ondan oldu desem.ben hep hamileliktendir die önemsemedim dr uma sordum yok hamilelikten kaynaklanmaz dedi.kulak burun boğaza gittim dr şuan zaten 9. aydasın bişi yapamam ilaçta kullanamazsın akciğer filmi de çektiremezsin hem bişi çıksa evham yaparsın dedi.niğdede birlikte kaldığım ev arkadaşımda verem çıkmıştı bulaşıcı döneminde birlikte kalmışız baktır sende demişti ama dr gerekli görmemişti.çok korkuyorum öle bişi çıkacak diye.inş bebeğime bi zara vermez dua edin.

Canim bak bu siralar bendede oluyo ama benim bogazdan yada cigerden degil.Dis etlerim o kadar hassaslastiki aniden durup dururken bile kanayabiliyo.Ilk baslarda korktum ama sonra baktim dis eti kanamalariymis.Belki seninkide oyledir.Yani iyice takip et bakalim.Ne zamanlari nasil geliyo dislerine bak kan geldimi incele.Insallah seninkide dis eti kanamasidir canim.

23 gün sonra oğlumu kucağıma alacağım inşallah... Doğum yapacaklarr doğumda yanınızda eşinizinde bulunmasını istiyor musunuzzz? :uhm:

ben çok isterdim eşimde benimle birlikte dopuma girsin amaaaaa :çok üzgünüm:

X