nisan annelerı buraya

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrr çatı muayenesi olmadım :sm_cool:
bebeğim kanala daha girmemiş kafası aşağıda ama daha diil dedi doktor. haftaya tekrar gıdecegım ama bu sefer catı muayenesıne gırekmişimm :sm_confused:

bu arada benım normal dogum ıstegımı doktor kırmaya calısıyor cunku tansıyonum cok dusuk :KK43: nefes alma problemım var %20 sezeryan olabılırmişimm hayırlısı bakalım ama istiorum normal doğumu bakalım inşallahh

Canim nefes ve tansiyon sorunun varsa doktorunu dinle derim cunku o sanci aninda nefesin bile kesilebiliyormus

bu persembe catı muyanen olacak tansıyon sorunum var kucuguuu yuksek cıkıyor yaa
sureklı kontrol edıyorumm

bu persembe catı muyanen olacak tansıyon sorunum var kucuguuu yuksek cıkıyor yaa
sureklı kontrol edıyorumm

Kac cikiyorki canim kucuk tansiyonun.Aletmi verdiler kendinmi olcuyorsun? Son zamanlarda nerden cikti simdi aksilik iste.Insallah kontrol altinda tutabilirsin canim.Aman dikkat et olurmu?

cati muayenesine gelince hicc hoslanmicaksin simdiden soyliyim :))

kızlar nisan annelerinin büyük çoğunluğu doğum yaptı.ben hiç doğurmayacakmışım gibime geliyor.doğuranları okuyunca bi heyecan basıyorki sormayın.ay biz nezaman doğuracaz yaaaaaaaaa

kızlar nisan annelerinin büyük çoğunluğu doğum yaptı.ben hiç doğurmayacakmışım gibime geliyor.doğuranları okuyunca bi heyecan basıyorki sormayın.ay biz nezaman doğuracaz yaaaaaaaaa

Valla banada oyle geliyo ama benim annemler gelicek bu cumartesi o gune kadar dogmasin diye dua ediyorum bakalim annemler geldikten sonra gunler gecmez artik kizim iyice nazlanirsa yandik :)))

anniş adayı seninde 23 nisan mı normal sanırım aynıyız.sat 17 temmuz benim.annemleri ne zaman çağırayım bilmiyorum.inş zamanında doğar.

canım benimde sat 19 temmuz doğum nisan 24 diyo doktor normal istiyorum bende allah bebişlerimize sağlıklı kavuşmayı nasip etsin inşallah

anniş adayı seninde 23 nisan mı normal sanırım aynıyız.sat 17 temmuz benim.annemleri ne zaman çağırayım bilmiyorum.inş zamanında doğar.

evet canim benimde 23 nisan dedi doktor.sat 16 temmuzdu benim.bu arada benim annemler bu cumartesi geliyo bence sende fazla bekleme erken gelirse elin ayagin dolanir annensiz..

selam nisan anneleri uzun zamandir aktif olamiyordum tasinma dolayisiyla internet hattimizda yeni baglandi hatirlarsaniz benim dogum 3 nisan idi ama doktorum 10 nisana erteledi persembe günü saat 12 de sezeryana giriyorum Allahin izniyle bebisimizi oglumuzu kucagimiza alicaz cok heycanliyim :)

selam nisan anneleri uzun zamandir aktif olamiyordum tasinma dolayisiyla internet hattimizda yeni baglandi hatirlarsaniz benim dogum 3 nisan idi ama doktorum 10 nisana erteledi persembe günü saat 12 de sezeryana giriyorum Allahin izniyle bebisimizi oglumuzu kucagimiza alicaz cok heycanliyim :)

insallah hayirlisiyla saglikla kucagina alirsin bebegini canim.allah yardimcin olsun guzel haberlerle donmeni bekliyoruz..a.s.

kızlar kısmetse yarın sabah saat 09:00 da sezeryana gırıyorum,çok heyecanlıyım kızlar,allah hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucaklarımıza almak nasip etsin inşallah

kizlarrr simdi doktordan geldim resmen 3 cm acikligim varmis sancilarimda baslamis doktor dinlenmezsen heran dogurabilirsin dedi.Hem sevindim erken aciklik iyidir hepsinin birden acilmasi daha uzun ve acili oluyo diyebiliyorum.Doktorum dedi zaten kolay dogum yapicaksin diye insalah tabi.Ama bir yandanda uzuldum annemler cumartesi geliyorlar onlar gelmeden dogsun istemiyorum bari suracikta 3 gun kaldi insallah durur kizim yerinde :)))

kizlarrr simdi doktordan geldim resmen 3 cm acikligim varmis sancilarimda baslamis doktor dinlenmezsen heran dogurabilirsin dedi.Hem sevindim erken aciklik iyidir hepsinin birden acilmasi daha uzun ve acili oluyo diyebiliyorum.Doktorum dedi zaten kolay dogum yapicaksin diye insalah tabi.Ama bir yandanda uzuldum annemler cumartesi geliyorlar onlar gelmeden dogsun istemiyorum bari suracikta 3 gun kaldi insallah durur kizim yerinde :)))

ay anniş çok heyecanlandım.ama ne güzel kolay doğum yapacakmışsın senin adına çok sevindim.umarım orda başka yakınların vardır.dualarım seninle allah yardımcın olsun.

çok sevindim anniş adayı okurken heyecanlandım Allah sağlıklı sıhhatli kolay doğum nasip etsin hepimize... :nazar:

Bende burdayım kızımda oğlumda nisan doğumlu.Ama bu nisan çocukları çok hırslı oluyo allah kolaylık vesin bize.

X