Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kozlar ne durumdasınız siz ben 14 gündeyim iğneden sonra adet agrısı geliyo gidiyo bana da akıl verin
İğne olalı 14 gün olmuş test yapmadın mı hiç benim daha çok erken yumurtlama yeni oldu birde her ay aynı gebelik belirtisi gibi adet belirtilerim oluyor geçen ay akıntı bile vardı o yüzden onları aldırmıyorum

yaaa inşallah hayırlısı olsum hepimiz için folik de kullanıyprum yaklasık 2 aydır

Kız cidden 12 gün mü ya 17 Mart akşam 8 de oldjm sen hesapla bide
Evet canım maksimum 13. Günde sürer ama oda çok çok azdır bugün erken gebelik testinde veya kan tahlilinde kesin sonucu alabilirdin bence yarın mutlaka ya test yap ya da kan ver çıkar.
Ben aşılama yaptırdığım da 13. Gün negatif çıkmıştı

Sen ne aşamadasın kuzum iğne mi oldun sende ben ovitirelle oldjm 17 martta. İşte yarın 15 gün olcak

Sen ne aşamadasın kuzum iğne mi oldun sende ben ovitirelle oldjm 17 martta. İşte yarın 15 gün olcak
Yok canım ben 3 yıldır uğraşıyorum çikolata kistim vardı geçen yıl 2 kez aşılama yaptık tutmamıştı daha sonra eşim rahatsızlandı o yüzden 8 ay kadar hiç kontrole gitmemiştim Kasım ayında da çikolata kistinden ameliyat oldum 4 aydır kendi çabalarımla deniyorum bu ay da olmazsa adetin 3. günü gideceğim ilaca başlayacaz

Oyyy devam et yoluna bak hepimizin hikayesi farklı bende 3 yıldır evliyim 1 hucuk yıldır uğraşıyorum ama doktor kontrolü ilke ılk oldu hayırlısı alan da veren de Allah Ramazan da bol dua edicez kuzum

Oyyy devam et yoluna bak hepimizin hikayesi farklı bende 3 yıldır evliyim 1 hucuk yıldır uğraşıyorum ama doktor kontrolü ilke ılk oldu hayırlısı alan da veren de Allah Ramazan da bol dua edicez kuzum
Amiinn canım benim aynen öyle herşeyin bir zamanı var diye teselli ediyorum kendimi kısmetimizde varsa er ya da geç bizi bulur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…