Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde 51 di canım o zaman bile olmamışken şuan olması bilemedim korksam mi korkmasam mi. Bide 15 gün önce 14 lere düşmüşken bu sürede daha çok artmış olması gerekir ki böyle Bi durum olsun. Diğer bir seçenekte acaba çatlatma iğnesinden dolayı mı
İnşallah gebelik vardır canım yoksa gerçekten normal değil ama korkma hayırlara çıksın inşallah 🌺🤲🏼

Çok umutlanmıştım bu ay bi hüzün çöktü. İnşallah yanlıştır. Bi de adet olcam gibi de hissediyorum kasıklarımda ağrı var bi umut belki dedim :KK43:
Canım anlıyorum seni ama hemen üzülme belki test yanlıştır erken gebelik bile yanlıs sonuç veriyor bazen günün geçsin inşallah ozaman yaparsın birdaha 😍

Kızlar bata 3 gün var ama ben dayanamayıp normal idrar testi vardı 1 tane evde onu yaptım tek çizgi sonuç. İdrarda 3 gün kala çıkar mı bi şey varsa normal idrar testiyle. Erken gebelik testi değildi. Üzüldüm :KK43:
Canım kaset testler adetten önce yanıltabiliyor hiç Sıkma canını bir kaç gün sonra tekrar yap

iyi akşamlarr kızlarrrr birşey sormak istiyorum yumurtlamadan 5 gün önce degerlendire bildik sadece birgebenimgünlüğü( ebru abla böyle birşeyin olabilecegmi söyledi) ovulasyon kullanıyorum ordan biliyorumda böyle olupda hamile kalan varmı cevrenizde yada duydugumuz

C
iyi akşamlarr kızlarrrr birşey sormak istiyorum yumurtlamadan 5 gün önce degerlendire bildik sadece birgebenimgünlüğü( ebru abla böyle birşeyin olabilecegmi söyledi) ovulasyon kullanıyorum ordan biliyorumda böyle olupda hamile kalan varmı cevrenizde yada duydugumuz
Canım benim bı arkadaşım yumurta catlamadan hamile olmuştu yani çatlama olmadığı zamanlar da hamile kalmak mumkunmus ama catladigi zaman ihtimal yuksekmis inşallah olumlu sonuçlar alirsin olumlu düşünelim olumlu olsun

X